GetContact Hesap Silme
Mobil Cihazlar, Güvenlik, Haber

GetContact Hesap Silme Nasıl Yapılır? Numara Sil ✔️ 2022

GetContact kullanıcıları, artık uygulamayı kullanmak istemediklerinde GetContact Hesap Silme işlemi yapmak isterler. Bizde bu yazımızda GetContact hesabınızı nasıl sileceğinizi açıkladık.

Yazıya geçmeden önce, GetContact hesabınızı sildikten sonra, numaranızı da silmeniz gerektiğini söylemeliyiz. Çünkü hesabınızı silseniz bile numaranız uygulama veritabanından silinmez, onun içinde ayrı bir işlem yapmak gerekir. Numara silme işlemeni bu yazımızda bulabileceğiniz gibi dilerseniz GetContact Numara Silme adlı içeriğimizde de bulabilirsiniz.

GetContact Hesap Silme
GetContact Hesap Silme

GetContact Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikle GetContact uygulaması, telefon numaranızla kayıt olabileceğiniz bir “arayanın kim olduğunu gösterme” uygulamasıdır. Bu uygulamada aynı zamanda başka kişilerinin, sizi rehberinde nasıl kaydettiğini de görebiliyorsunuz.

Bu tarz uygulamalara kayıt olurken, uygulama veritabanına bazı kişisel verilere kaydedilir. Ve bundan rahatsız olan kullanıcılar ise hesap silme işlemi yapmak isterler. GetContact hesabınızı silmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  1. Öncelikle GetContact uygulamasını açın.
  2. Daha sonra sol tarafta bulunan menüden Ayarlar kısmına girin.
  3. Burada GetContact Hakkında diye bir ibare göreceksiniz, oraya tıklayın.
  4. Açılan ekranda Hesap Ayarları seçeneğine dokunun.
  5. Son olarak ise Hesabı Sil butonuna dokunmanız yeterlidir.

Ve GetContact Hesap Silme işlemini bu şekilde tamamlamış bulunmaktasınız. Fakat hesabınızı sildikten sonra numaranız kendiliğinden silinmez, numara silme işlemi ayrı olarak yapılır.

GetContact Numara Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

GetContact Numara Silme İşlemi  Nasıl Yapılır?

GetContact telefon numarası silme işlemi için GetContact Unlist özelliği kullanılır. Telefon numaranızın uygulama veritabanından kalıcı olarak silinebilmesi için, bu işlemi yapmanız gerekir. Peki GetContact numara silme işlemi nasıl yapılır?

  1. Öncelikle buradan GetContact Unlist sayfasına gidin.
  2. Daha sonra telefon numaranızı doğrulmak için bir mesajlaşma uygulaması seçin.
  3. Doğrulama işleminden sonra Unlist butonuna tıklayın.
  4. Gelen ekranda Login seçeneğine tıklayarak telefon numaranızı onaylamış oluyorsunuz. Ve numara silme talebiniz alınmış oluyor.

GetContact hesap silme işlemi hemen olmasına rağmen, numara silme işlemi hemen olmuyor. Talebiniz alındıktan sonra numaranızın silinmesi 24 saati bulabiliyor. Fakat bu işlem 24 saatten uzun sürerse GetContact uygulaması yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz.

GetContact Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gereken Son Şey

Bu tarz uygulamalarda, kayıt olurken girmiş olduğunuz kişisel bilgiler sisteme kaydedilir. GetContact, başka insanların numaranızı nasıl kaydettiğini görmeye yarayan bir uygulama olduğu için, rehberinizdeki kişileri de uygulama veritabanına aktarmış oluyorsunuz. Bu konuda sizi bilgilendirmek ve çevrenizde bu tarz uygulamaları kullanan arkadaşlarınız varsa uyarmanızı tavsiye ederiz.

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.