GAFI Coin Nedir? (GameFi) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

GAFI Coin nedir sorusu, oyun sektörü ile kripto paraların bir araya getirildiği ve bu noktada blok zincirlerinin aktif olarak kullanıldığı platformlara ilgi duyan kişiler tarafından sıkça araştırılmaktadır. Oyunların üzerine bir finans sistemi kurmayı hedefleyen GameFi projesi, adından da anlaşılacağı üzere geliştirilmiş bir DeFi projesi olarak göze çarpmaktadır. En değerli Metaverse projelerinden biri olarak sayılan ve geçtiğimiz haftalarda yaptığı yükselişler ile gündem olmayı başaran kripto paramız ve projesi büyük bir oyna kazan platformu inşa ediyor. İçeriğimizde GAFI Coin nedir sorusunu yanıtlandıracak, ne işe yarar, geleceği nasıl olacak, yorumları nasıldır, fiyatı ne kadardır ve nereden alınır gibi detayları paylaşacağız.

GAFI Coin Nedir? GameFi Nasıl ve Nereden Alınır?
GAFI Coin Nedir? GameFi Nasıl ve Nereden Alınır?

GAFI Coin (GameFi) Nedir?

GameFi projesi, blok zincirleri üzerinde bulunan ve oyun sektörü alanında gelişim gösteren tüm projeleri bir bütün içerisinde birleştirmeyi ve entegre bir şekilde çalışmasını mümkün hale getirmeyi amaçlayan bir kripto para projesidir. NFT pazarlarının da direkt olarak bağlı olacağı bu sistem üzerinden oyna kazan sistemi ile gelir elde edebilmek mümkün olacaktır. Ayrıca bu sektördeki tüm finansal işlemler ve aktarımlar GameFi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Bu noktada kullanılan ana yönetim kripto para birimi de GAFI Coin olacaktır.

Binance Launchpad projelerinden biri olarak bilinen ve Binance Smart Chain ekosistemi üzerinde geliştirilen GAFI Coin, Metaverse kripto para birimleri içerisinde de yer almaktadır. Bu yüzden geleceğin teknolojileri konusunda da büyük atılımlar gerçekleştirilmektedir. NFT, oyun platformları, metaverse teknolojileri ve daha birçok sistem bir araya getirildiğinde hem oyuncuların hem yatırımcıların hem de geliştiricilerin dikkatini çeken bir kripto para birimi ortaya çıkmaktadır. GameFi web sitesini ziyaret ederek sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

GAFI Coin İstatistikleri

GAFI Coin, 2020 yılının başlarında duyurulmuş ve Eylül ayı gibi piyasalara sürülmüştür. Piyasalara girdiği andan itibaren kademeli olarak yükseliş gösteren kripto paramız, benzeri kripto para birimlerine göre çok daha hızlı bir şekilde market hacmini arttırmayı başarmıştır. Büyük kripto para birimlerinin düşüşte olduğu dönemlerde bile yükselerek yatırımcıların da ilgisini çekmiştir.

  • GAFI Coin (GameFi) toplam market hacmi 2,38 Milyar Dolar seviyesindedir.
  • Toplam arz miktarı 14,96 Milyon adet olan kripto paramızın dolaşımdaki arz miktarı yalnızca 998,100 adettir.
  • GAFI Coin’in kripto para piyasaları üzerindeki etkisinin %0,04 oranında olduğu düşünülmektedir.

GAFI Coin istatistikleri incelendiğinde, aslında kripto paramız ne kadar yeni olsa ve bilinmese de etkisinin oldukça fazla olduğu gözlemlenebiliyor. Metaverse etiketi altındaki kripto paraların genelinin böyle olduğunu bildiğimiz için, GAFI Coin’in de çok daha önemli bir hale geleceğinden eminiz.

kripto para
kripto para

GAFI Coin Yorum

GAFI Coin, tüm oyna kazan platformlarını bir araya getirerek, oyun içi ögelerin NFT ortamlarına daha kolay bir şekilde ulaştırılmasını sağladığı ve ilerleyen zamanlarda arttırılmış gerçeklik gibi teknolojilerin de blok zincirleri ile birlikte beraber hizmet edebilmesinin önünü açması özellikleri ile birlikte daha da tercih edilebilir bir kripto para birimi haline geliyor. Gelişen oyun sektörünün de böylece blok zincirleri ile birlikte hareket edeceği ve gelişeceği düşünülüyor. GAFI Coin yorumları da kripto paramızın henüz yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen oldukça iyi bir performans sergilediği yönünde.

Bugün en değerli kripto paralar listesinde 356. Sırada bulunmasına rağmen çok daha ön sıraları hak eden ve muhtemelen önümüzdeki birkaç aylık süreçte ilk 100 içerisine rahatlıkla girebilecek olan GAFI Coin, on binlerce kişi tarafından aktif olarak takip ediliyor. Bu durum daha fazla platformda yer almasını ve ulaşılabilirliğinin kolaylaşmasını sağlıyor. Yatırımcılar da yatırımlarını klasik kripto paralardan Metaverse etiketine sahip kripto paralara yapmayı tercih ediyorlar gibi gözüküyor.

GAFI Coin Fiyatı

GAFI Coin istatistiklerinde gördüğümüz üzere düşük arz miktarına sahip olan kripto paramız yüksek bir değere sahiptir. Geçtiğimiz her hafta kademeli bir yükseliş gösterdiği için değer olarak da yükselen kripto paramız, günümüzde $130 ile $200 arasında değişen değeri ile dikkat çekmektedir. Yeni bir Metaverse projesi olduğu için fiyat hareketliliği oldukça yüksektir.

  • GAFI Coin (GameFi) tüm zamanlar en yüksek değeri Kasım 2021 tarihinde $351.70 olarak kaydedildi.
  • GAFI Coin (GameFi) tüm zamanlar en düşük değeri Eylül 2021 tarihinde $19.86 olarak kayıtlara geçti.

Görüldüğü üzere kısa zamanda yüksek değişimler geçirmiş olan GAFI Coin fiyatı, yüksek fiyat hareketliliği sebebiyle kısa vadeli yatırımcıların gözbebeği durumdadır. Fakat ilerleyen tarihlerde bu yükselişin bir miktar duracağını ve düşüşlerin meydana geleceği düşünülmektedir.

GAFI Coin Geleceği

GAFI Coin geleceği, diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında en parlak olanlardan bir tanesi olarak nitelendirilmektedir. Çünkü kripto paramız hem oyun sektörünü hem geleceğin teknolojilerini hem de metaverse evrenini bir arada kullanıcılara sunmaktadır. Bu durum her türlü yatırımcının ve geliştiricinin projemize ilgi duymasını sağlamakta, dolayısıyla market hacmini ve değerini her geçen gün arttırmaktadır. Toplam arz miktarı Bitcoin’den bile düşük olan kripto paramız, tüm adımlarda kararlı bir ilerleme sergilemekte dolayısıyla başarısızlığa fırsat vermemektedir.

Bugün bile GAFI Coin yatırımcıları kripto paramıza oldukça fazla güvenmekte ve her geçen gün yatırımlarını arttırmaktadırlar. Ayrıca kripto para bilirleri de projenin tutarlı ve kararlı olduğunu savunmakta, bundan yola çıkarak haberlere daha çok konu olacağını belirtmektedirler. İlerleyen zamanlarda Meta gibi şirketlerle de anlaşma yapması halinde inanılmaz bir ivme kazanacağı düşünülmektedir. GAFI Coin yatırımcıları kripto paramızın bir yaşına bastığında $1000 seviyesine ulaşmış olacağını belirtmektedirler.

kripto para
kripto para

GAFI Coin (GameFi) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

GAFI Coin (GameFi), Binance Smart Chain altyapısında geliştirilen ve halen bu altyapı üzerinde hizmet veren bir kripto para birimi olduğu için neredeyse tüm platformlarda özgür bir şekilde barındırılabiliyor. Bunun yanında desteklediği NFT pazarları ve DEX borsalarında da GAFI Coin kullanımı mevcuttur. Ancak yatırım amaçlı GAFI Coin alım satım işlemleri için başvurabileceğiniz çok fazla kripto para borsası bulunmamaktadır.

  • Gate IO – En Yüksek Hacme Sahip Borsa
  • PancakeSwap (V2)
  • BKEX
  • Hoo
  • ZT

Bugün yalnızca 5 kripto para borsası üzerinden GAFI Coin alınabiliyor ve ticaret işlemi gerçekleştirilebiliyor olsa da ilerleyen zamanlarda çok daha fazla borsa üzerinde bulunabilmesi mümkün hale gelecektir. Henüz yeni bir kripto para birimi olduğu için altyapısını tam oturtamamıştır ve piyasalarda varlığını kanıtladığı zaman ne seviyelere geleceği kimse tarafından tahmin edilememektedir.

İçeriğimizde Metaverse teknolojilerine yeni bir anlam kazandıran ve bu noktada büyük gelişmelerin önünü açan GAFI Coin nedir sorusunu yanıtlandırdık ve bu kripto para birimine dair fiyatı, geleceği, yorumları gibi detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız GAFI Coin ve GameFi platformu hakkında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilmişsinizdir. Diğer içeriklerimiz için sitemizdeki kripto para sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiyesi değildir!

Yorum yapın