2023’ün En İyi 4 Casusluk Uygulaması

Türkiye pazarı çeşitli casus uygulamalarla doludur. Ancak çoğu, bir casusun ihtiyaç duyduğu gereksinimleri karşılamaktan yoksundur ve müşterilerinden olumsuz geri bildirimler almaktadır.

Bu durumda, inandırıcılık sorunuyla karşı karşıya kalabiliriz. Birçoğumuz, bu casus uygulama şirketlerinin hedeflenen cihazlardan tüm verileri çalacağını ve bilgisayar korsanlarına satabileceğini düşünüyoruz. Bu doğru olabilir, ancak tüm uygulamalar için geçerli değildir. Güvenilir kaynaklara sahip profesyonel bir şirket, müşterilerine hiçbir şekilde zarar vermez.

Peki, güvenilir bir casus uygulamasını güvenilmez olanlardan nasıl ayırt edebilirsiniz? İşte bu yüzden buradayız. Size Türkiye’nin önde gelen dört casus uygulaması hakkında bilgi vereceğiz. Bu uygulamaların özelliklerini, uyumluluklarını, fiyatlandırmalarını ve diğer birçok konuyu tartışarak ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenizi kolaylaştıracağız.

1. XNSPY 

XNSPY

2014 yılında kurulan XNSPY, dünya çapında önde gelen cihaz izleme uygulamalarından biridir. Bu uygulama, tüm verileri, konumları ve çevrimiçi etkinlikleri izleyebilmenizi sağlar ve hatta XNSPY paneli üzerinden cihaz ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Çeşitli cihaz izleme uygulamaları bulunmakla birlikte, her uygulama XNSPY kadar başarılı ve güvenilir değildir. Bu casus uygulaması, diğer izleme uygulamalarında nadir olarak bulunan özellikler sunar. Bu özellikleri daha detaylı bir şekilde açıklayacağız.

XNSPY hizmeti son derece güvenilir ve hızlı çalışır, böylece hedeflediğiniz mobil cihazınızdan kesintisiz olarak canlı istatistikleri izleyebilirsiniz.

Şimdi XNSPY’nin çalışma sürecine biraz daha derinlemesine bakalım ve farklı mobil işletim sistemi sürümlerindeki uyumluluğunu analiz edelim.

XNSPY Uyumluluğu: 

XNSPY, en yeni Android 13 cihazlarıyla çalışır ve ilave olarak, yeni iOS cihazlarıyla da çalışır. XNSPY’den uygun paketinize abone olmanız yeterlidir. 

XNSPY Fiyatlandırması: 

XNSPY için 3 farklı fiyatlandırma katmanı vardır, size en uygun olanı seçebilirsiniz. 

 • Aylık: Aylık 35,99 ABD Doları 
 • Üç Aylık: Ayda 20,00 ABD Doları 
 • Yıllık: Ayda 7,50 ABD Doları 

XNSPY Müşteri Desteği: 

XNSPY’nin müşteri desteğinin sektörde en iyilerden olmasının bir nedeni bulunmaktadır. Kurulumla ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda veya hedeflediğiniz Android veya iOS cihazınızda çalıştırmakta sorun yaşıyorsanız, XNSPY’nin müşteri destek hizmeti 7/24 hizmetinizdedir. Sadece bir mesaj göndermek veya e-posta göndermek için chatbot aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterlidir ve anında bir yanıt alırsınız.

XNSPY Kullanıcı Arayüzü Deneyimi:

XNSPY, en iyi kullanıcı deneyimini sunar – kullanımı kolaydır ve karmaşık bir yapı veya herhangi bir karmaşık komut gerektirmez. XNSPY’yi kontrol paneli aracılığıyla kolaylıkla kullanabilirsiniz.

XNSPY’nin Özellikleri: 

İşte XNSPY’nin bazı temel özellikleri: 

Cep Telefonu Etkinliği: XNSPY, hedeflediğiniz cihaza tam erişim sağlar. Medya dosyalarına (resimler, belgeler, videolar ve sesler) erişebilir, mesajları izleyebilir ve WhatsApp, Instagram, Tinder, Snapchat, Facebook Messenger gibi neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarında sohbetleri takip edebilirsiniz.

Çağrıları Kaydetme: XNSPY çağrı kaydı özelliği, hedeflenen cihazdan gelen ve giden çağrıları kaydetmenizi sağlar. Çağrı kayıt listesinden istediğiniz zaman tüm çağrıları kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Uygulamaları Kontrol Etme: Hedeflenen cihazdaki uygulamaları kontrol edebilir ve ayrıca şunları yapabilirsiniz:

 • Ekran Kaydı
 • Telefon Görüşmelerini Kaydetme
 • Yüklü Uygulama Listesini Görüntüleme
 • Uygulama Engelleme
 • Anahtar Kaydedici
 • Kontrol Paneli
 • Komutları Kaldırma

XNSPY’nin kontrol paneli aracılığıyla favori komutunuzu seçerek hedeflediğiniz cihazda çalıştırabilirsiniz. Bu işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleşir ve mükemmel bir performans sergiler.

E-postalar: Hedeflenen Android veya iOS cihazlardaki XNSPY panellerinden eski ve yeni e-postaları okuyabilirsiniz.

7/24 Uyarılar: XNSPY’den, hedeflenen cihazınızda belirli alanlar için istemediğiniz uyarılar ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, sevdiklerinizin güvenliği için tasarlanmıştır. Aynı şekilde, belirli kelimeler veya ifadeler için de uyarılar ayarlayabilirsiniz – oldukça kullanışlı!

Uzak Komutlar Gönderme: Uzak komutlar, XNSPY’nin sunmuş olduğu en iyi özelliklerden biridir. Kontrol panelinizden hedeflediğiniz cihaza farklı işlevleri sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz.

 • Canlı ekran görüntüleri alın 
 • Ortam seslerini kaydedin 
 • Uzaktan kilit ekranı işlevi 
 • Hedeflenen cihazınızdaki verileri silin 

Ve bu buzdağının sadece görünen kısmı. Hedeflenen cihazınızda kullanabileceğiniz tonlarca XNSPY premium özelliği vardır. 

2. Hoverwatch: 

Hoverwatch

Hoverwatch, dünyanın birçok ülkesinde kullanılan ve en iyi izleme uygulamalarından biri olarak derecelendirilen bir yazılımdır. Eğer herhangi bir Android veya iOS cihazını izlemek istiyorsanız, Hoverwatch güvenilir bir seçenektir. Bu uygulama, kullanıcının mobil cihazını kullanırken her anını izlemenize olanak sağlar. Ayrıca canlı konumları ve kişileri de takip edebilirsiniz.

Hoverwatch ayrıca cep telefonu cihazları için en iyi izleme uygulamalarından biri olmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Bu yazılım, web geçmişi, medya dosyaları, yüklü uygulamalar, silinmiş veriler ve daha birçok şeye göz atmanıza olanak tanır.

Hoverwatch Uyumluluğu: 

Hoverwatch, akıllı telefonlardaki her yeni güncellemeyi desteklediği için en son Android ve iOS sürümlerine kurabilirsiniz. Android ve iOS cihazlarda herhangi bir yeni güncelleme sunulduğunda, Hoverwatch da buna uyumlu hale getirilir.

Hoverwatch Fiyatlandırması: 

Hoverwatch birden fazla fiyatlandırma paketine sahiptir: 

Kişisel: 1 Cihazı Takip Et 

 • Aylık: ayda 24,99 ABD doları 
 • Aylık: 3 ayda 59,99 ABD doları 
 • Aylık: 12 ayda 99,99 ABD doları 

Profesyonel: 3 Cihazı Takip Edin 

 • Aylık: Aylık 49,95 ABD doları 
 • Aylık: 3 Ayda 99,95 ABD Doları 
 • Aylık: 12 Ayda 199,95 Dolar 

İşletme: 25 Cihazı Takip Edin 

 • Aylık: Aylık 149,95 ABD doları 
 • Aylık: 3 Ayda 299,95 ABD Doları 
 • Aylık: 12 Ayda 499,95 Dolar 

Hoverwatch Müşteri Desteği:

Hoverwatch, son teknoloji müşteri destek hizmetleri sunmaktadır. Yardım hatları 7/24 açıktır ve istediğiniz zaman onları arayarak Hoverwatch personelinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca, hızlı bir yanıt almak için istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz.

Hoverwatch Kullanıcı Arayüzü Deneyimi:

Hoverwatch’un kullanıcı arayüzü kullanımı kolay ve estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Her şey, Hoverwatch kontrol panelinde mükemmel bir şekilde düzenlenmiştir.

Hoverwatch Özellikleri:

Hoverwatch casus uygulamasının sağladığı özellikleri tartışalım:

Telefon İnternet Geçmişi: Hoverwatch casus uygulamasıyla, hedef cihazınızın web tarayıcısının geçmişini kontrol edebilirsiniz. Gizli modda bile ziyaret edilen tüm web siteleri hakkında bilgi kaydedilir.

Sosyal Medya Sohbetlerini İzleme: Hoverwatch casus uygulamasını kullanarak, hedef telefonunuzun sosyal medya uygulamalarında gönderilen veya alınan tüm sohbetlere, arama geçmişine, durum geçmişine, silinen sohbetlere ve medya verilerine erişebilirsiniz.

Canlı Konum İzleyici: Hoverwatch panonuzdan hedef cihazın mevcut ve önceki konumlarını kolayca takip edebilirsiniz. Bu özellik, hedef kitlenizin güvenliği için kullanılabilir.

3. uMobix: 

uMobix

Birden fazla mobil cihaza erişmek isterseniz, uMobix harika bir seçenektir. Bu izleme uygulaması uzun zamandır var olmasına rağmen, yeni pazarlama stratejileriyle uMobix şimdi en iyi mobil izleme uygulamaları listesine girmektedir.

uMobix kontrol paneli üzerinden, hedeflediğiniz Android veya iOS cihazda çalışan tüm işlevlere erişebilir ve cihazı izleyebilirsiniz.

Gösterge tablosunu kullanarak, hedef cep telefonunu kolayca izleyebilirsiniz. İzleme uygulamaları, güvenlik amaçlı kullanılır ve hedef cihaza yönelik herhangi bir uygunsuz faaliyetten korunmanızı sağlar.

Ancak, bu uygulamanın ücretsiz olmadığını ve bir abonelik paketi satın alarak ve izlemek istediğiniz cihaz sayısını belirleyerek kullanmanız gerektiğini unutmayın.

uMobix Uyumluluğu: 


uMobix, Android ve iOS cihazlarıyla tam uyumlu olan bir yazılımdır. Bu casus uygulama, en son Android ve iOS sürümleriyle uyumlu olarak çalışır. Kayıtlı e-posta adresinizi kullanarak, hedef cihazınızı herhangi bir işletim sistemi üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

uMobix Fiyatlandırması: 

uMobix’in fiyatlandırma planları şunlardır: 

 • Aylık: Aylık 49,99 ABD Doları 
 • Üç Aylık: Ayda 27,99 ABD Doları 
 • Yıllık: Ayda 11,66 ABD Doları 

uMobix Müşteri Desteği: 

uMobix, kullanıcıların 7/24 sorularını çözmek için bekleyen profesyonel bir müşteri destek ekibine sahiptir. Hedeflenen cihazın kurulumu veya çalıştırması sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız, uMobix’e e-posta göndererek veya chatbot ile sohbet ederek destek alabilirsiniz.

uMobix Kullanıcı Arayüzü Deneyimi: 

uMobix kontrol paneli, kullanımı kolay bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı arayüzü sorunsuz, hızlı ve karmaşık komutlar olmadan anlaşılabilir. Gözleri yormayan çekici renk şemaları içeren uMobix kontrol paneli, herkes tarafından kolayca kullanılabilir.

uMobix Özellikleri: 

GPS İzleyici: Hedef telefon kullanıcısını Android veya iOS akıllı cihazı üzerinden takip edebilirsiniz. uMobix, sadece mevcut konumları değil, aynı zamanda kullanıcıların önceki konum kayıtlarını da tutar.

Telefon Belleğine Erişim: uMobix üyesi olarak, hedef telefonunuzun tüm verilerine uMobix panelinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, uMobix size bu verileri silme seçeneği de sunar ve hedef telefon cihazından silinen verilere bile erişebilirsiniz.

Uygulamaları ve Daha Fazlasını Engelleme: Güvenlik amacıyla, hedeflenen telefon kullanıcısının istenmeyen herhangi bir Android veya iOS uygulamasını indirmesini veya belirli web sitelerine erişmesini istemiyorsanız, uMobix kontrol panelinizden bunları kolayca engelleyebilirsiniz ve kullanıcılar bunu yapamazlar. Erişimi yalnızca panelden kaldırmadığınız sürece devam eder.

4. mSpy: 

mSpy

mSpy, dünyadaki en iyi mobil cihaz izleme casus uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. Bu uygulama, insanları güvenlik amaçlı gözetlemek ve takip etmek için mükemmel bir çözümdür. mSpy, hedeflenen cihazınızın anlık konumunu takip eder ve cihazınızın son birkaç gün içinde bulunduğu her konumun geçmişini kaydeder.

mSpy, hedeflenen cihazınızın tüm verilerine ve kontrol yeteneğine, hedefin haberdar olmadan erişme imkanı sunar. Hedeflenen cihazları kolaylıkla izleyebilirsiniz, bunu kullanıcılara bildirim vermeden yapar. mSpy herhangi bir bildirim göstermez ve uygulamanın bir simgesi bulunmaz. Tamamen görünmez bir modda çalışır ve hedeflenen Android veya iOS cihazınıza asla zarar vermez.

mSpy Uyumluluğu: 

mSpy, Android ve iOS cihazlarının en son sürümleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır. Hedeflenen cihaza mSpy APK veya iOS dosyasını yüklemek için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

Önemli bir nokta, mSpy’ın ücretsiz bir uygulama olmadığıdır. Eğer herhangi bir web sitesinde ücretsiz mSpy uygulamasını bulursanız, onu kesinlikle indirip yüklemeyin. Çünkü bu, kişisel verilerinizi çalabilen ve birden fazla bilinmeyen kullanıcıya gönderebilecek farklı kötü amaçlı yazılım türlerini içerebilir. Dikkatli olmak ve güvenilir kaynaklardan mSpy’ı elde etmek önemlidir.

mSpy Fiyatlandırması: 

mSpy 3 abonelik paketi içerir, size en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. 

 • Aylık: Ayda 41,99 ABD doları 
 • Üç ayda bir: ayda 23,56 ABD doları 
 • Yıllık: yılda 9,91 ABD doları 

mSpy Müşteri Desteği: 

mSpy, 2023 yılında en iyi cihaz izleme yazılımı şirketlerinden biri olarak listelenmiştir. Bu nedenle, müşterilerine 7/24 müşteri destek hizmeti sunmaktadırlar. Hedef cihazınızda herhangi bir işlem yaparken yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, mSpy müşteri destek hizmetlerine başvurabilirsiniz. Sorunsuz bir deneyim yaşamanız için her şekilde size yardımcı olacaklardır.

mSpy Kullanıcı Arayüzü Deneyimi: 

mSpy, kullanıcı dostu ve etkileyici bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Açık renklerin kullanımıyla göz yormayan bir tasarıma sahiptir. Bugün mSpy’ı ziyaret ederek göz atabilirsiniz.

mSpy Özellikleri: 

mSpy, izlemek istediğiniz telefonda ya da diğer akıllı cihazlarda gerçekleştirmeniz için birçok özellik sunar. 

Çağrıları Kaydedin ve Kişilere Erişin: mSpy, hedeflenen telefonunuzdaki cevapsız ve gelen aramalara erişmenizi sağlar ve bunları operatör için kaydedebilir. Ayrıca, mSpy’ın kontrol panelinden cep telefonunuzdaki tüm kişileri kontrol edebilirsiniz.

Tüm çevrimiçi etkinlikleri yönetin: mSpy’ı casus uygulamanız olarak kullanarak, hedeflenen telefonunuzda gerçekleştirilen her türlü çevrimiçi etkinliğe erişebilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarında yapılan çevrimiçi sohbetlerden, web’de yapılan gezinmelere, bankacılık uygulamalarının kullanımından çevrimiçi oyunlara kadar her şey mSpy’ın kontrol panelinden yönetilebilir.

Telefon Depolama Alanına Erişim: mSpy’ı casus uygulamanız olarak kullanarak, hedeflenen telefonun depolama alanına erişebilir ve içeriğini inceleyebilirsiniz. Ayrıca, gizli klasörlere izinsiz erişim sağlayarak hedeflenen cihazın içeriğine ulaşabilirsiniz, ki bunu hedeflenen cihazın sahibi fark etmez.

Sonuç

Türkiye’deki casus uygulama pazarı, 2023 yılında önemli gelişmelere tanık oldu. Bu uygulamalar, sevdiklerinizi korumanız için bir dizi güçlü araç sunmaktadır. Bugün bahsettiğimiz uygulamalar, çevrenizdeki insanların güvenliğini kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Bir uygulama seçmeden önce ihtiyaçlarınızı analiz etmeyi ve her uygulamayı satın almadan önce değerlendirmeyi unutmayın. XNSPY, güçlü özellikleri, uygun fiyatı ve mükemmel uyumluluğuyla bu bağlantılı dünyada bir adım önde olmanıza yardımcı olacak bir pastayı hak etmektedir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın