Cyberpunk 2077 Deep Dive Video İnceleme

8

Cyberpunk 2077, biz oyuncular için oldukça büyük bir ilgi ile bekleniyor. Sebebi ise açıkça konuşmak gerekirse yapımcısı olan CD Projekt RED. “Neden?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Sebebi kitap uyarlaması olan oyun serisi The Witcher. Evet eminim bir çoğunuz bu ismi duydunuz. CD Projekt RED en son çıkardıkları oyun olan The Witcher 3: Wild Hunt ile birlikte birçok oyuncuya kendini ispatlamış ve güvenlerini tamamen kazanmış oldu. İşte bu durumdan kaynaklı olarak biz oyuncular Cyberpunk 2077 ve CD Projekt RED için güvenimiz ve inancımız en üst noktada.

CD Projekt RED 30 Ağustos 2020’da Zafer Bayramımızda Deep Dive adlı bir canlı yayın etkinliği yaptı. Biz de bu etkinliği büyük bir keyifle izledik. Ama maalesef bu keyif etkinlik bitiminde kafamızda büyük soru işaretleri ve endişelere yerini bıraktı. Her ne kadar 2018 Gamescom’da bize gösterilen 1 saatlik oynanış videosunda her şey çok güzel gözükse de, görünen o ki oyunun bize çıkışı bu görsellerden daha farklı olacak. Şimdi neden korkuttu bundan biraz değinelim isterseniz.

Bize 2018’de gösterilen oynanış görselleri, 2020’da gösterilen oynanış görselleri gibi değildi. Modellemeler, saç detayları,yüz detayları,çizim mesafesi ve ışıklandırmalar oldukça güzel gözüküyordu. Bu görsellerde maalesef bunu pek göremedik. Haklı olarak’da oyuncular İnternet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında oyunu ağır eleştiriye tuttular. Bakalım oyun çıkınca bizim beklentilerimizi ne kadar tatmin edecek? Hepsi ve daha fazlası videoda!

 

İnceleme
Cyberpunk 2077 Deep Dive Video İnceleme
Önceki İçerikAndroid 10 Geliyor! Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar
Sonraki İçerikFacebook Site Engeli Sorunu – Link Paylaşma Sorunu ve Çözümü
Oyunlara ilgim küçükken kendi masa oyunlarımı yaratmaya çalışmakla başladı. Daha sonra yaşım ilerledikçe bilgisayar üzerinde oyun tasarlamak üzerine çalıştım. Ayrıca mühendislik üzerine çalışma yaparak'da kendimi geliştirmeye çalıştım ve bu alanlarda hala kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

8 Yorum

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!