Bimcell Faturasız Hat Ücreti 2023 – Yeni Hat Fiyatı

Bimcell Faturasız Hat Ücreti 2023 yılında güncellendi. Pek çok ürün ve hizmet gibi Bimcell faturasız hatların ücretleri de güncellendi.

2023 yılının ilk günlerinde maalesef zam haberleri gelmeye devam ediyor. Bu haberlerin biri de Bimcell faturasız hat ücretleri ile ilgili.

Bimcell Faturasız Hat Ücreti 2023

2023 yılının hemen başında pek çok GSM operatörü ve internet sağlayıcısı güncel fiyatlarını açıkladı. Buna göre, 2023 yılında Bimcell faturasız hat ücreti 370 TL olacak. Geçen sene Bimcell faturasız hatlar 165 TL’den satılıyordu. %122,9’luk rekor artış ile fiyatlar bu şekilde güncellendi.

Bimcell Faturasız Hat Ücreti 2023 için zamlandı!
Eski Bimcell tarife ve paket fiyatları

Bimcell

Bimcell, Türkiye’de faaliyet gösteren bir telekomünikasyon şirketidir. Şirket, mobil telefon ve internet hizmetleri gibi birçok telekomünikasyon hizmeti sunmaktadır. Bimcell, Türkiye’de birçok farklı tarife ve paket seçeneği sunmaktadır. Bu tarifeler, farklı ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösterir ve mobil telefon, fijik hat ve internet hizmetleri gibi birçok telekomünikasyon hizmetini içerebilir. Eğer Bimcell hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen şirketin resmi web sitesini ziyaret edin.

Bimcell Tarife ve Paketler

Bimcell, müşterilerine çeşitli tarifeler ve paketler sunmaktadır. Bu tarifeler, farklı ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösterir ve mobil telefon, fijik hat ve internet hizmetleri gibi birçok telekomünikasyon hizmetini içerebilir. Bimcell tarifeleri arasında, aylık sabit ödeme yapılan tarifeler ve kullanım bazlı ödeme yapılan tarifeler bulunur.

Ayrıca, Bimcell, müşterilerine özel tarifeler ve paketler de sunmaktadır. Eğer Bimcell tarifeleri ve paketleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen Bimcell’in resmi web sitesini ziyaret edin veya bir Bimcell mağazasına giderek bilgi alın.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın