Bedava Facebook Hesapları (Yeni Hesaplar)

Ücretsiz Facebook hesapları; İster hazır takipçileri olan, ister sıfırdan başlayabileceğin, artık kullanılmayan ancak hala aktif olan Facebook hesaplarını sizin için derledik. Bu yazımızda araştırmacılar için tüm bu hesapları paylaşıyoruz.

Bedava Facebook Hesapları

Facebook, dünyada en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir ve hala popülaritesinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Facebook, yayıncılık özelliği gibi ek özellikler ekleyerek diğer sosyal medya platformlarıyla rekabet etmeye devam etmektedir ve hala pek çok kullanıcı tarafından sevilen bir sosyal medya platformu olarak kalmaktadır.

Bugün, platforma katılmak isteyen ancak kendi adına yeni bir hesap oluşturmak istemeyen kişiler, internet üzerinde bedava Facebook hesapları arayarak ücretsiz hesapları kullanmaktadır. Bu yazımızda, senin de kullanabileceğin bedava Facebook hesapları ve şifrelerini paylaşıyoruz. Aşağıdaki e-posta adresleri ve şifrelerini kullanarak bedava Facebook hesaplarına giriş yapabilirsin.

Ücretsiz Facebook Hesapları

Sizler için araştırdığımız ve farklı sitelerden derlediğimiz bedava Facebook hesapları ve şifreleri bazı durumlarda çalışmayabilir, çünkü daha önce birisi şifreyi değiştirmiş olabilir. Başka kişilerin de kullanabilmesi için, burada paylaştığımız şifreleri değiştirmemenizi rica ediyoruz.

Aşağıdaki bedava Facebook hesapları ve şifreleri bazıları kullanılmayan ancak takipçileri olan, bazıları atıl durumda olan ve kullanılmamış hesaplardan oluşuyor. Bazı hesaplar yabancı kullanıcılara aitken bazıları da Türk kullanıcılara ait olabilir. Ayrıca, bu hesaplara giriş yaparken telefon doğrulaması yapmanıza gerek yok!

Öte yandan, bedava Facebook hesaplarını kullanırken, aldığınız hesabı kendi orijinal hesabınız gibi kullanmanızı önermiyoruz. Bu hesapların sahibi olan kişiler, kayıtlı olduğu ilk e-posta adresini değiştirebilir. Bu nedenle, bedava Facebook hesaplarını sadece geçici bir süre için kullanmanızı ve daha sonra kendi hesabınızı yönetmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca, başka bir sahte Facebook hesabı açarak kendinize yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Fake Facebook Hesabı Nereden Açılır?

Eğer kendi bilgilerini kullanmak yerine sahte bir Facebook hesabı açarak sosyal medyada gezinmek istersen, aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

Öncelikle Facebook’un resmi internet sitesine gir ve ekranın sağ tarafındaki “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıkla. Açılacak kayıt penceresinde, bazı bilgileri doldurman istenecek. Bunlar arasında isim, soyisim, e-posta adresi veya telefon numarası, doğum tarihi ve cinsiyet gibi bilgiler bulunacak. Ancak, sahte bir hesap oluşturmak istediğin için gerçek bilgilerini kullanmak yerine rastgele bir isim ve doğum tarihi gibi hayali bilgiler girebilirsin.

Bedava Facebook Hesapları (Yeni Hesaplar)
Bedava Facebook Hesapları (Yeni Hesaplar)

Daha sonra, hesap ayarlarında gizlilik seçeneklerini kontrol ederek, kimlerin seni bulabileceği, paylaşımlarının kimler tarafından görülebileceği gibi konuları düzenleyebilirsin. Ayrıca profil resmi ve kapak fotoğrafı gibi detayları da istediğin gibi düzenleyebilirsin.

Unutma, sahte hesap oluşturmak Facebook kurallarına aykırıdır ve hesabın belirli bir süre sonra kapatılabilir. Bu nedenle, hesabı sadece kısa süreli kullanarak, istediğin işlemleri yapman ve sonrasında hesabını silmen daha doğru olacaktır.

Bedava Facebook Hesapları ve Şifreleri 2023

Aşağıdaki listede bulunan bedava Facebook hesapları ve şifrelerini kullanarak kolayca Facebook’a giriş yapabilirsin. Hesap adını ve şifresini kopyalayıp Facebook giriş sayfasına yapıştırman yeterlidir.

Ücretsiz Facebook Hesapları ve Şifreleri

Aşağıda paylaşılan ücretsiz Facebook hesapları ve şifreleri ile Facebook’a giriş yapabilirsin:

Sahte Facebook Hesapları ve Şifreleri

Anonim olarak kullanmak için en iyi Facebook hesapları sahte olanlardır. Sizler için birkaç sahte Facebook hesabı paylaşıyoruz:

Kullanılmayan Fake Facebook Hesapları ve Şifreleri

Fake Facebook hesapları da anonim kalmak için kullanılan sahte Facebook hesaplarıdır. Bazılarını sizler için burada listeledik:

Yorum yapın