En iyi iPhone Teması
Mobil Cihazlar

Android için En iyi iPhone Teması ✔️

Herkes tarafından sevilerek kullanılan iPhone cihazlara sahip değilseniz bile Android için en iyi iphone teması kullanarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Android cihazlara iPhone teması yüklemek için birçok yol vardır. Bunlardan biri ile telefonunuzun teması, ara yüzü iPhone gibi olacaktır. iPhone cihaza sahip değilseniz bile sanki Apple ürünü kullanıyor gibi hissedebilirsiniz.

En iyi iPhone Teması
En iyi iPhone Teması

Android İçin En İyi iPhone Teması Nelerdir?

Statü ile eşleşen iPhone cihazlar aynı zamanda kullanışlı olması ile de farkını ortaya koyar. Eğer Apple kullanıcısı değilseniz ama bu deneyimi yaşamak istiyorsanız bu mümkündür. özellikle Apple cihazlardan Android cihazlara geçen ancak alışamayanlar için bir iPhone arayüzünden daha iyi ne olabilir ki!

Android cihazınıza iPhone teması eklemenin en iyi yolu uygulama yüklemektir. Uygulama telefonunuz ile tamamen uyumlu sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir. Üstelik bu uygulamalar ücretsiz olduğu için herkes istediği temayı kullanabilecektir. Android’i iPhone yapma özelliği uygulamalar sayesinde oldukça kolaydır. İstediğiniz zaman uygulamayı kaldırarak telefonunuzu Android gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

En iyi iPhone Teması
En iyi iPhone Teması

1. Launcher i6

Andoid telefonunuza Launcher i6 uygulaması yüklemeniz halinde telefonunuzun arayüzü iPhone gibi olacaktır. Cihazın ara yüzü bir bütün halinde değişir. Her yerde, uyumlu bir şekilde iPhone kullanma deneyimini yaşarsınız. İconlar, hareketli duvar kağıtları, arka plan resimleri gibi bütün öğeler iPhone temasına uygun şekilde değişecektir.

2. Go Launcher Ex

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde Android’i iOs yapma mümkündür.  Uygulamayı indirerek kurun ve sonra telefonun temalarına girin. Temalarda iPhone teması seçebileceksiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Telefonunuzda artık İos simgeleri yer alacaktır.

3. CleanUI

En iyi iphone teması sunan uygulamalar arasında oldukça detaycıdır. Sadece ana ekranı değiştirmekle kalmaz detaylarda da hatırı sayılır değişiklikler yapar. Bildirimler, kilit ekranı, rehber ve aramalar gibi tüm detaylar iPhone gibi değiştirilir. Tüm bu özellikler için çok sayıda uygulama indirmenize gerek yoktur. Tek bir uygulama ile cihazınızı iOS işletim sistemine sahip gibi gösterebilirsiniz. Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde uygulamaya erişebilirsiniz.

İlgini Çekebilir: Android Video İndirme Uygulamaları

Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya girin ve ana ekranda settings hub gelecektir. Buradan referances seçerek ayarları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Components for Celan UI ekranından ise görüntü ayarlarını yapabilirsiniz.

4. Phone X Launcher

Android telefonu rootsuz bir şekilde kolaylıkla iPhone haline çevirebilirsiniz. Bunun için birkaç adımı takip etmek yeterlidir. İOS 12’ye benzer şekilde modellenmiş olan Phone X Launcher size son model bir iPhone sağlar. Hatta iPhone modellerinde olan ekranın üstündeki çentik bile düşünülmüştür. Aşağı kaydırma çubuğu, kilit ekranı, kontrol merkezi, iOS duvar kağıtları gibi tüm detaylar düşünülmüştür. Android için en iyi iPhone teması olarak kullanışlıdır.

5. iLauncher

Bu uygulama ise iOS 9’a benzemek isteyenler için uygundur. Ancak bu uygulama kullanışlı bir deneyim sağlamaz. Çünkü bazı sistem uygulamaları gerçek değildir sadece ikon çıkacaktır. Telefona bakıldığında iOS gibi görünecektir ancak kullanırken biraz zorluk çıkarabilir.

6. iOS  11 Icon Pack

Android telefonda iPhone ikonları kullanmak isteyenler için simgeler sunar. Galeri, hava durumu, kamera, takvim gibi simgeler İos’ta olduğu gibi belirlenir.

Android telefonunuzu iPhone telefonlara benzetmek için pek çok tema seçeneği mevcut. iOS Rom ve iPhone ROM olarak da geçen bu temalara internette pek çok kaynaktan ulaşmak mümkün. Google play store dışından uygulama yükleme hakkında merak ettiklerinizi ilgili içerikten takip edebilirsiniz. Market dışından uygulama indirmenin ve kurmanın risklerini ilgili içerikten öğrenebilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.