Amepay Coin Nedir? Amepay Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Borsa, Haber, Kripto Para

Amepay Coin Nedir? (AME) ✔️ Fiyatı, Geleceği, Yorumu, Satın Al

Kripto paraların hayatımızın her noktasına girmesi ile birlikte, birçok alanda yeni projeler geliştirilmeye başlandı. Akla gelebilecek her türlü sektörde kullanılabilen Blockchain teknolojileri ve kripto paralar, insan yaşantısını baştan aşağıya değiştirmeyi amaçlıyor. Günümüz finans sistemlerindeki ödeme sistemlerini değiştirmeyi amaçlayan Amepay veya AME Coin de bu kripto para birimlerinden biri. İçeriğimizde Amepay Coin nedir, nasıl alınır, ne amaçla kullanılır, yorumları ve geleceği nasıldır gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Amepay Coin Nedir? Amepay Coin Nasıl ve Nereden Alınır?
Amepay Coin Nedir? Amepay Coin Nasıl ve Nereden Alınır?

Amepay Coin (AME) Nedir?

Amepay Coin, finans yapısını değiştirmeyi amaçlayan, güvenliği ve hızı ile öne çıkan yeni bir ödeme sistemidir. Geleneksel ödeme yöntemleri günümüz bankalarının sistemleridir ve bu sistemler içerisinde birçok problem bulunmaktadır. Tamamen takip edilebilir olmak, hırsızlıklara karşı açık olmak, yavaş işlem süreleri gibi birçok problemi bulunan günümüz ödeme yöntemlerinin eskimiş bir teknolojiye sahip olduklarını belirten Amepay ekibi, AME Coin ile tüm bu problemlerin üstesinden gelmeyi amaçlamaktadırlar.

Amepay, uzun zamandır piyasalarda bulunan ve sanal pos ile pos hizmeti veren bir firmadır. 2021 yılının başlarında ise kripto para birimlerini üreterek, ödeme sistemlerini blockchain ile entegre hale getirmişlerdir. Bugün Amepay Coin (AME) sayesinde, kripto para ödemeleri, geleneksel para birimi çevirim işlemleri, diğer transferler ve daha birçok finansal işlem hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu kripto para birimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Amepay Coin White Paper sayfasını inceleyebilirsiniz.

Amepay Coin İstatistikleri

Diğer kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında oldukça yeni bir kripto para birimi olarak sayılabilecek Amepay Coin hakkında öğrenilmesi gereken birçok şey bulunuyor. Daha tüm hedeflerini yerine getirmemiş olan bu kripto paramızın çok fazla talebi de bulunmuyor. Amepay Coin istatistiklerini inceleyerek, belirttiğimiz durumu daha net anlayabilirsiniz.

  • Amepay Coin toplam market hacmi 35,4 Milyon Dolar seviyelerindedir.
  • Maksimum arz miktarı 1,5 Milyar adet olan kripto paramızın toplam ve dolaşımdaki arz miktarı 250 Milyon adettir.
  • Amepay Coin (AME) en değerli kripto paralar listesinde 1183. Sırada yer almaktadır.

Yüksek bir market hacmine sahip olmamasına rağmen düşük arz miktarı bulunan bu kripto para birimi, gelecekte istediği hedeflere ulaşırsa ve bünyesine daha çok yatırımcı kazandırırsa hızlı bir şekilde yükselişe geçebilir.

kripto para
kripto para

Amepay Coin Yorum

ERC-20 altyapısına sahip olan Amepay Coin, gelecek zamanda kendi altyapısını oluşturmayı hedeflemektedir. Böylece yapılan işlemleri tamamen yönetebilecek, güncelleyebilecek ve kontrolünü sağlayabilecek. Ayrıca kendi platformları üzerinden alım satım işlemleri de mümkün hale gelecek. Bu hedefini başarması halinde Amepay Coin yorumları oldukça iyi seviyelere gelecektir.

Stake ve Farm sistemleri ile Amepay Coin sahipleri ek kazanç elde edebilmektedirler. Mevcutta bulunan yatırımcılarını bu sistemler ile elinde tutmaya çalışan Amepay, çıktığı günden bu yana pek bir ilerleme gösteremediği için hakkında çok olumlu yorumlar yapılamıyor. Fakat birçok analizciye ve yatırımcıya göre listeye eklenmesi gereken kripto para birimlerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Amepay Coin Fiyatı

Amepay Coin fiyatı, arz miktarı düşük olmasına rağmen market hacmi de düşük olduğu için, beklenenin altında bir seviyede. Günümüzde $0.02 ile $0.03 aralığında değişkenlik gösteren ve ortalama üstü volatilite değerlerine sahip olan kripto paramız şu an bir düşüş trendi içerisine bulunuyor. Amepay Coin tüm zamanlar fiyat değişimini ise şöyle listeleyebiliriz:

  • Amepay Coin (AME) tüm zamanlar en yüksek değeri Şubat 2021 tarihinde $0.153 olarak kaydedilmiştir.
  • Amepay Coin (AME) tüm zamanlar en düşük değeri yine Şubat 2021 tarihinde $0.00548 olarak kayıtlara geçmiştir.

Aynı ay içerisinde hem en düşük hem de en yüksek değerini gören Amepay Coin (AME), en düşük noktasından günümüze %310 oranında yükseliş gösterdi. Buna rağmen son birkaç ayın en düşük noktasında bulunan kripto paramız, yakın zamanda yeni bir trende girebilir gibi gözüküyor.

Amepay Coin Geleceği

Amepay Coin geleceği belirsiz bir durumda. Güçlü bir proje sayfasına sahip olmasına ve hedeflerinin birçok yatırımcının ilgisini çekmesine rağmen henüz herhangi bir ilerleme göstermeyen bu kripto para birimi, zamanla güvenini kaybediyor. Arada bir açıklamalar yapılsa da eyleme geçmiş hiçbir şey görmeyen yatırımcılar, Amepay Coin’in bir aldatmacadan ibaret olduğunu belirtmeye başladılar. Buna rağmen halen umudu bulunan birçok kişi mevcut.

Küçük bir yatırımcı kitlesine sahip olsa da yatırımcıları tarafından çok beğenilen ve gelecek vadettiği düşünülen Amepay Coin’e önümüzdeki birkaç sene içerisinde koyulan fiyat hedefi $1. Bunun gerçekleşmesi için market hacmini neredeyse elli katına çıkarması gerekiyor. Eğer amaçları ve hedeflerini başarılı bir şekilde etkinleştirmeyi başarır ve kullanıma sunarlarsa, bu hedefin gerçekleşmesi için hiçbir engel bulunmayacaktır.

kripto para
kripto para

Amepay Coin (AME) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Amepay Coin (AME), yeni bir kripto para birimi olduğu için ve etki alanını genişletemediği için çok fazla kripto para borsasında bulunmuyor. Kendi platformları üzerinden satın alabileceğiniz ve ERC-20 altyapısına sahip tüm dijital cüzdanlarda barındırabileceğiniz bu kripto parayı alabileceğiniz borsaları Gate.io, Bithump Global, BKEX ve MEXC şeklinde sıralayabiliriz. Bunların dışında herhangi bir borsadan Amepay Coin alım satım işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün olmayacaktır.

İçeriğimizde tüm detaylarıyla Amepay Coin nedir, nasıl alınır, yorumları ve istatistikleri nasıldır gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Burada bulunan hiçbir açıklama ve yorum yatırım tavsiye niteliği taşımamaktadır! Diğer kripto para içeriklerimiz için sitemizde bulunan kripto para sayfasına bakmanızı tavsiye ederiz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.