Başlangıç Haber Ağustos Ayında PS4 ve PS5’e Yeni Oyunlar Geliyor

Ağustos Ayında PS4 ve PS5’e Yeni Oyunlar Geliyor

0

Dünyada binlerce kişinin heyecanla beklediği yeni PlayStation oyunları duyuruldu. İşte, Ağustos ve Eylül aylarında PS4 ve PS5 için çıkacak tüm oyunlar…

Önümüzdeki iki ay içinde yeni nesil PS5 konsolunun yanı sıra PS4 konsolu için de pek çok yeni oyun çıkacak. ‘Ghost of Tsushima: Director’s Cut ve Hades’ de bu listeye dahil. Oyun konsolunuz için yeni oyunlar arıyorsanız, listeyi sizlerle paylaşalım.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut – 20 Ağustos

PS4’ün popüler oyunu Director’s Cut’ın bir sürümü olan bu oyuna birkaç yeni yön eklendi. Oyunda artık Iki Adası’na ve daha büyük bir haritaya sahip. Oyundaki karakter Jin, böylelikle dünyada daha fazla bölgeyi keşfedebilecek. Ayrıca oyuna yeni hikayeler, yeni görevler ve daha fazla yeni özellik eklendi.

Hades – 13 Ağustos

Geçen yıl PC oyuncuları arasında popüler hale gelen oyun, bu ay PS5 ve PS4’e de gelecek. Oyunda Hades’in oğlu Zagreus, hızlı bir savaş ortamında sürekli değişen yeraltı dünyasından kaçmaya çalışıyor.

Ağustos’ta Gelecek Diğer Oyunlar

Ağustos ayında bir dizi yeni PS oyunuyla daha karşılaşacağız. Bunlar arasında;

Power Rangers: Battle for the Grid – Super Edition, Foreclosed, Greak: Memories of Azur, Madden NFL 22 MVP edition, Monster Harvest, Hoa, Sniper: Ghost Warrior Contracts 2, King’s Bounty II, Rims Racing, Aliens: Fireteam Elite, Tormented Souls, Star Renegades, Battle Axe, Rustler, KeyWe and The Forgotten City oyunları yer alıyor.

Eylül’de Gelecek Oyunlar

Sony tarafından State of Play etkinliğinde tanıtılan Deathloop da bu yıl Eylül ayında piyasaya sürülecek. Oyunun baş karakteri bir zaman döngüsüne sıkışır ve özel yetenekleri, strateji ve savaş taktikleriyle ilerler.

Eylül’de çıkacak diğer oyunlar;

WRC 10, The Medium, Sonic Colors Ultimate: Launch Edition, Tales of Arise, Life is Strange: True Colors, NBA 2K22, Every Forward, Tails of Iron, Aragami 2, Lost Judgement, Death Stranding: Director’s Cut, Ghostrunner, The Riftbreaker, Real Farm: Premium Edition ve Hot Wheels Unleashed.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!