Ana sayfa Para Kazanma Action Coin nedir ve nasıl alınır?

Action Coin nedir ve nasıl alınır?

0

Action Coin nedir ve nasıl alınır? diye bir soru mu geldi aklınıza? Araştırmaya koyuldunuz ve birçok içerik buldunuz. Merak etmeyin! Bu konuda sizlere Action Coin nedir ve nasıl alınır gibi soruların cevabını vereceğiz…

Action Coin bir kripto paradır. Konuya biraz hakim olanlar için kısa ve öz olarak açıklamak gerekir ise Action Coin bir altcoin’dir. Kripto paraların babası bitcoin’in alternatifidir demek sanırım yanlış olmaz.

action coin nedir ve nasıl alınır

Piyasada binlerce altcoin bulunmaktadır. Action Coin, aksiyon tutkunlarına çeşitli yatırımlar yapmayı hedefleyen yeni bir kripto para. Neden aksiyon diye soracak olursanız, kripto paranın kullanımını genelden özele taşımak için seçilmiş bir strateji olarak cevaplayabiliriz.

Yani bu demek oluyor ki bitcoin gibi kripto paraları kullanan insanların içerisindeki aksiyon tutukunlarına hitap edecek bir strateji geliştirmişler.

Bu spor, futbol yada yazılım ödemeleri gibi kitlelere hitap edecek stratejiler doğurabileceğinin de habercisi olabilir. Altcoinler amaçsızca değil de bir topluluğa hitap edecek şekilde var edilebilir…

Action Coin nasıl alınır?

Action Coin sitesi üzerinden kayıt olduğunuz taktirde size 1000 aksiyon hediye ediliyor. Action Coin kazanmak için geliştirilmiş bir referans sistemi de mevcut. Siteye üye olduğunuzda size bir referans kodu verecek.

action coin nedir ve nasıl alınır

Bu referans kodu ile kayıt olan kullanıcılar için size 1000 Action Coin tanımlıyorlar. Eğer referans kodunuzu sadece ziyaret edip kayıt işlemi gerçekleştirmediklerinde yine 10 Action Coin kazanıyorsunuz.

Ayrıca şuan olmasa bile zaman içerisinde site üzerinden Action Coin satın alınabileceğini söyleyebiliriz.

Action Coin ne zaman değer kazanır?

Action Coin forumlarda ve çeşitli sitelerde  yazılanlara göre 1 Mart 2018’den itibaren piyasaya girecekti. Action Coin değeri ne kadar olacak bilinmez ama şimdiden biraz Action Coin almakta fayda var. #Güncelleme | 1 Mart tarihinin asılsız olarak internette yayıldığını, gerçek tarihin yaklaşık olarak ne zaman olduğunu ve Action Coin Ne Kadar sorusunun cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Action Coin kazançlı bir yatırım mı?

Action Coin ücretsiz olarak alınabiliyorken  hiçbir kaybınız olmadan yatırım yapmanıza olanak tanıyor. Yani kaybedecek bir yatırımınız olmayacak. 200.000 bini aşkın üyesi ile şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Üstelik çığ gibi büyümeye devam ediyor.

action coin nedir ve nasıl alınır

İleride vaad ettikleri gibi tanımladıkları Action Coinleri Türk Lirasına çevirme işlemi gerçekleştirecek kadar büyürler ise o zaman ciddi gelirler elde edilebilir. 1 dolardan girdiğini varsaydığımızda 1000 dolar sadece kayıt olduğunuz için kazanabilirsiniz.

“Babasının oğlu değilim ya bana neden durduk yere 1000 dolar versin” dediğiniz duyar gibiyim. 🙂 Merak etmeyin eğer hedefledikleri oradan büyürler ise sadece oluşturdukları altcoin bekledikleri oranda tutmuş olacak.

Action coin
action coin nedir ve nasıl alınır

Bu da onları birer milyoner yapacak. Bu pozisyona gelmeleri için gerekli yatırımı bu şekilde yapmayı uygun görüp bu şekilde strateji geliştirmişler.

Action Coin nedir ve nasıl alınır ?

Sizde hemen Action Coin sahibi olmak için ücretsiz kayıt olun ve 1000 Action Coin ücretsiz olarak hesabınıza geçsin. İleride değerlenmeyeceğini kimse bilemez…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!