WhatsApp Sticker (Çıkartma) Mağazası
Mobil Cihazlar, Haber

WhatsApp Sticker Mağazası için güncelleme verecek!

WhatsApp Sticker Mağazası yakında WhatsApp kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Facebook messenger üzerinde etkili olan sticker’lar artık WhatsApp üzerinde de kullanılabilecek…

1 milyar kullanıcı sayısını geçen mesajlaşma ve haberleşme uygulaması olan WhatsApp, Benzeri Facebook messenger’da olan bir sticker mağazası üzerinde çalışıyor. Bu mağaza ile WhatsApp üzerinde birbirinden güzel çıkartmaları sevdiklerinize göndermeniz hedefleniyor.

WhatsApp Sticker Mağazası

WhatsApp çıkartma mağazası önümüzdeki günlerde gelecek olan güncelleme ile kullanıcıya sunulacaktır. Fakat net olarak ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor.

Bu çıkartmalar ile kendinizi daha kolay ifade edebilirken daha da çok eğleneceksiniz!
WhatsApp Sticker (Çıkartma) Mağazası
WhatsApp Sticker (Çıkartma) Mağazası

Emojilerden sıkılan kullanıcıları sevindiren sticker paketleri, sadece eğlenceli öğeler içermiyorlar. Zira, yüzlerce farklı sticker sayesinde sohbet sırasında kullanıcıların kendini daha iyi bir şekilde ifade edebilmesi sağlanabiliyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.