Ana sayfa Internet Vodafone internet avcıları ile bedava internet nasıl yapılır

Vodafone internet avcıları ile bedava internet nasıl yapılır

0

Vodafone internet avcıları ile bedava internet hakkı kazanın. Bedava internet arayışı içerisinde olan vodafone kullanıcılarının işine yarayacak olan bu girişim ile hem eylenerek hem de gezerek ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Vodafone, bedava internet yapmanız için İnternet Avcıları adında bir girişimde bulunmuştur. Bu girişimi kullanmak için internet avcıları uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

İnternet avcılarını App Store üzerinden indirmek için buraya tıkla.

İnternet avcılarını Play Store üzerinden indirmek için buraya tıkla.

Vodafone internet avcıları

İnternet Avcıları uygulamasını indirip gerekli izinleri verdikten sonra sanallaştırılmış bit ikonlarını toplayarak bit kazanabilirsiniz. 300 bit kazandığınızda 1 saatlik 1GB internet kazanabilirsiniz. Mağaza içerisinde bulunan çeşitli ürünler ile de bitlerinizi takas edebilir, bedava internet paketi yapabilirsiniz.

2017 yılında çıkmış olan İnternet Avcıları uygulaması  şimdiden Vodafone kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Siz de vodafone kullanıcısı iseniz ve bedava internet nasıl yapılır ? sorusuna cevap arıyorsanız İnternet Avcıları uygulamasını ücretsiz indirin ve Bedava internetlerinizi kullanmaya başlayın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!