Sosyal Medya

Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu | Twitter Unfavorite 2022

Zaman zaman twitter üzerinde pek çok tweet’i beğenmişizdir. Favorilerimize eklediğimiz bu tweet’leri kaldırmak istediğimizde tek tek kaldırmak mümkün olmayacaktır. Toplu twitter beğeni silme kodu saysinde Twitter unfavorite işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu kod sayesinde tek seferde 2000’e kadar beğeniyi silebilirsiniz. Her gün bu işlemi tamamlayarak kısa süre içerisinde tüm beğenilerinizi temizleyebilirsiniz.

Bu işlem için öncelikle 30.02.2022 tarihinde yazmış olduğumuz koda ihtiyacınız var. Bu kodun zaten hemen yukarıda bulunan videoda nasıl kullanıldığını gösterdik. Kodu almak için bu yazıya yorum yapmanız gerekiyordu fakat bu sistemi değiştirdik. Artık forumumuza ücretsiz kayıt olarak ilgili konu içerisinden kodu alabiliyorsunuz. Günün istediğiniz saatinde kodu alıp kullanabilirsiniz.

Foruma üye olmak için buraya tıklayın ve hesabınızı aktif hale getirin. Daha sonra bu konuya gidin ve twitter beğeni silme kodunuzu alın.

Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu

Toplu Twitter Beğeni Silme KoduPiyasada bulunan güncel olmayan kodların aksine webdeyazilim.com ekibi sizler için en güncel kodları yayınlamaya devam ediyor. Toplu Twitter  beğeni silme kodu güncel Chrome ve Firefox ile sorunsuz çalışıyor. Fakat Twitter Toplu Beğeni silme işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor:

  • Tarayıcı Durumu
  • Eklenti Durumu
  • Twitter Limitleriniz

Tarayıcı Durumu

Tarayıcınızın Toplu Twitter Beğeni Silme Kodunu çalıştırmasına engel olacak pek çok faktör olabilir. Güncel olmaması, başka bir yazılım tarafından javascript kodlarının engellenmesi gibi sıralanabilir. Bu yüzden herhangi bir yazılımın tarayıcınızdaki javascript kodlarını engellemediğinden emin olun.

Eklenti Durumu

Bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılımın tarayıcınızdaki javascript kodlarını engellemesi ne kadar muhtemel ise tarayıcınızda aktif bulunan bir eklenti de bunu yapabilir. Kullanacağınız kodun sağlıklı çalışması için tarayıcınızdaki eklentilerin buna izin veriyor olduğuna emin olun.

Twitter Limitleri

Twitter bildiğiniz üzere günlük işlemler için bir limit koyuyor. Günde yapabileceğiniz beğeni, takip, yanıt ve mesaj sayısı kısıtlı. Beğeni silme ya da geri alma işlemine de sınır konulmuş. Günde 2000 olarak geçiyor bu limit. Yani bunu bir şekilde aşmış iseniz kod çalışamayacaktır. Video sonunda bulunan hata aslında bundan kaynaklanıyor. Limit aşımı hataya sebep oluyor.

twitter beğeni silme kodu
twitter beğeni silme kodu

Bu içerikte sizlere Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu | Twitter Unfavorite 2022 hakkında bilgilere yer verdik. Kodu hemen kopyalayıp kullanmak için forumumuza ücretsiz ve hızlı şekilde üye olup bu konuyu ziyaret edebilirsiniz.

Eskiden bu kodu aşağıya yorum yapan kişilere veriyorduk. Gecikme ve taleplerden dolayı artık forum sayfamızda veriyoruz. Üye olup hesabınızı onayladıktan sonra kodu kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik ve kod ücretsizdir. webdeyazilim.com ekibini takip etmeye devam edin…

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[2 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

441 yanıtla Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu | Twitter Unfavorite 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.