Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu | Twitter Unfavorite 2020

318

Zaman zaman twitter üzerinde pek çok tweet’i beğenmişizdir. Favorilerimize eklediğimiz bu tweet’leri kaldırmak istediğimizde tek tek kaldırmak mümkün olmayacaktır. Toplu twitter beğeni silme kodu saysinde Twitter unfavorite işlemini kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu kod sayesinde tek seferde 2000’e kadar beğeniyi silebilirsiniz. Her gün bu işlemi tamamlayarak kısa süre içerisinde tüm beğenilerinizi temizleyebilirsiniz.

Bu işlem için öncelikle 30.05.2020 tarihinde yazmış olduğumuz koda ihtiyacınız var. Bu kodun zaten hemen aşağıda bulunan videoda nasıl kullanıldığını gösterdik. Kodu almak için bu içeriğe güncel mail adresiniz ile yorum bırakmanız yeterli. Mail adresinize göndereceğimiz kodu lütfen izinsiz paylaşmayın.

Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu
Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu

Piyasada bulunan güncel olmayan kodların aksine webdeyazilim.com ekibi sizler için en güncel kodları yayınlamaya devam ediyor. Toplu Twitter  beğeni silme kodu güncel Chrome ve Firefox ile sorunsuz çalışıyor. Fakat Twitter Toplu Beğeni silme işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor:

  • Tarayıcı Durumu
  • Eklenti Durumu
  • Twitter Limitleriniz

Tarayıcı Durumu

Tarayıcınızın Toplu Twitter Beğeni Silme Kodunu çalıştırmasına engel olacak pek çok faktör olabilir. Güncel olmaması, başka bir yazılım tarafından javascript kodlarının engellenmesi gibi sıralanabilir. Bu yüzden herhangi bir yazılımın tarayıcınızdaki javascript kodlarını engellemediğinden emin olun.

Eklenti Durumu

Bilgisayarınızdaki herhangi bir yazılımın tarayıcınızdaki javascript kodlarını engellemesi ne kadar muhtemel ise tarayıcınızda aktif bulunan bir eklenti de bunu yapabilir. Kullanacağınız kodun sağlıklı çalışması için tarayıcınızdaki eklentilerin buna izin veriyor olduğuna emin olun.

Twitter Limitleri

Twitter bildiğiniz üzere günlük işlemler için bir limit koyuyor. Günde yapabileceğiniz beğeni, takip, yanıt ve mesaj sayısı kısıtlı. Beğeni silme ya da geri alma işlemine de sınır konulmuş. Günde 2000 olarak geçiyor bu limit. Yani bunu bir şekilde aşmış iseniz kod çalışamayacaktır. Video sonunda bulunan hata aslında bundan kaynaklanıyor. Limit aşımı hataya sebep oluyor.

Bu içerikte sizlere Toplu Twitter Beğeni Silme Kodu | Twitter Unfavorite 2020 hakkında bilgilere yer verdik. Kodu talep etmek için aşağıdan yorum yapabilirsiniz. Yorumları beklerken lütfen sabırlı olun ve 1 kere yorum gönderin. webdeyazilim.com ekibini takip etmeye devam edin…

318 Yorum

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!