Başlangıç WhatsApp Telefon numaranızı WhatsApp’ta kayıtlı olarak görmek

Telefon numaranızı WhatsApp’ta kayıtlı olarak görmek

0

Tüm WhatsApp hesapları cep telefonu numaralarına bağlıdır. Mobil operatörlerin cep telefonu numaralarını geri dönüşüm yaparak tekrar kullanması oldukça yaygındır, bu nedenle telefon numaranızın eski sahibinin WhatsApp’ı kullanmış olması mümkündür.

Numaranızın eski sahibi WhatsApp hesabını silmediyse, yeni bir hesap açmadan önce telefon numaranızı siz ve arkadaşlarınız WhatsApp’ta kayıtlı olarak görebilirsiniz. Ayrıca, bu durumda telefon numaranıza ait hesapta başka birinin profil resmini ve hakkımda’sını görmeniz de mümkündür.

Bu durumda endişelenmenize gerek yoktur. Bu, sadece eski hesabın silinmemesinden dolayı eski bilgilerin sistemde hala bulunduğu anlamına gelir. Yeni numaranızla aktif hale getirdiğiniz hesabınız, telefon numaranızın eski sahibi tarafından kullanılamaz. Konuşmalarınız ve diğer WhatsApp bilgileriniz de güvendedir.

Geri dönüştürülen telefon numaralarının oluşturduğu karışıklığı önlemek için, hesap hareketlerini takip ediyoruz. Eğer hesap 45 gün kullanılmamışsa ve yeni olarak farklı bir telefonda aktif hale getirilmişse, bu durumu numaranın geri dönüştürüldüğüne dair bir ipucu olarak alıp, eski hesaba bağlı olan profil fotoğrafı ve hakkımda gibi hesap bilgilerini sistemimizden siliyoruz.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!