Soru & Cevap dizinimiz kullanıma açılmıştır!

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Soru & Cevap dizininin kullanıma açıldığını sevinerek duyurmak isterim. Site üzerinden gelen onlarca yorum, gönderilen onlarca mail ve sosyal ağlardan aldığımız soruları tek bir havuzda toplayıp, bu sorunları yaşayan insanların hızlı ve kolay bir şekilde sorunlarını çözmelerini sağlamak amacı ile kurduğumuz Soru & Cevap dizini tamamen ücretsizdir!

Soru Cevap

Bu dizinde sorular sorabilir, cevaplar verebilir ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Tüm bunları yaparken profilinizi yükseltebilir, rütbe kazanabilirsiniz. (Acemi, Çaylak, Onbaşı, Yüzbaşı, Albay ve Binbaşı gibi) Topladığınız puanlar ile daha çok kitleye erişip otoritenizi artırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neler Sorabilirim?

Aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Dizinde görevli arkadaşlarımız ve ziyaretçilerimiz, sorular altında görüşlerini belirterek cevap vermektedir.

Ne kadar sürede cevap alabilirim?

Dizindeki aktif kullanıcıların durumuna göre sorunuzun cevabını bilen kişilerin cevap vermesi birkaç saniye ile birkaç saat arasında değişebilir. Henüz cevaplanmamış soru bulunmamaktadır.

Profilimi nasıl yükseltebilirim? (Rozet Sistemi)

Soru sorarak, sorulara cevap vererek puan kazanırsınız. Verdiğiniz cevaplar diğer kullanıcılar tarafından beğenilir, oylanır yada faydalı bulunursa daha fazla puan toplarsınız. Belirli puan sınırlarına ulaştığınızda rütbe kazanırsınız. Dizinde aktif olmak, yardımcı olmak ve bol bol cevap vermek puanınızı artıracaktır.

Bu dizinden ne kazanırım?

Bilgi dışında hiçbir şey kazanmazsınız. webdeyazilim.com üyeleri insanlara ücretsiz bilgi paylaşımını sağlamak için elinden geleni yapar.

Dizine nasıl üye olabilirim?

http://sorucevap.webdeyazilim.com adresinden sağ üst köşede bulunan bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurup ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Aynı alandan giriş yaparak soru sormaya ve cevap verebilirsiniz.

İçerikleri paylaşmak yasal mı?

Soru & Cevap dizininde bulunan içerikler halka ithaf edilmiştir. İzinsiz kopyalanması ve kaynak gösterilmemesi hoş olmaz. Url ile paylaşımda bulunarak daha fazla kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Cevapların doğruluğunun nasıl anlarım?

Cevapları uygulamaya geçmek yerine doğrulanmasını bekleyebilirsiniz. İşe yarar cevaplar  soruyu soran yada moderatörler tarafından en iyi cevap olarak işaretlenecektir. Doğrulanmış cevapları bu şekilde görüp uygulamaya geçebilirsiniz.

Daha fazla soruyu dizin üzerinden sorarak yanıt alabilirsiniz. Kullanmaya hemen başlayın. Soru & Cevap

Photo of author

Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

Yorum yapın