PS4 Pro için 4K Destekli Medya Player Güncellemesi
Haber, Teknoloji

PS4 Pro için 4K Destekli Medya Player Güncellemesi

PS4 Pro için 4K Destekli Medya Player Güncellemesi geliyor ! Playstation 4 Pro için gelecek güncelleme ile bir USB belleğe kaydedilen 4K video ve ortam dosyaları, Playstation 4 içerisinde bulunan media player ile yüksek kalitede oynatılabilecek…

Ayrıca sadece ortam dosyalarını oynatmak ve oynatıcı olmak amacı gütmeyen PlayStation4 Pro, oynanacak oyunların ortam dosyaları ve videoları da yine 4K kalitede görüntülenecek. Oyunların içerisindeki ayrıntı ve çözünürlük bir tık daha artırılmış olacak.

PS4 Pro için 4K Destekli Medya Player Güncellemesi

Media Player güncellemesi 4K VR video içeriğinin oynatılmasına da izin verecek, ancak bu PSVR’nin yerel özünürlük sınırlamaları nedeniyle 1080p videoya indirilecek. Ancak Sony, standart HD VR videolarıyla karşılaştırıldığında daha iyi görüneceğini söylüyor.

PS4 Pro, platformdaki bu uygulamalar aracılığıyla Netflix, YouTube ve Hulu’dan gelen 4K akışını zaten destekliyor; bu nedenle, ultra HD TV’niz için en iyi 4K uyumlu oynatıcılar için güçlü bir rakip gibi görünüyor.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.