Lenovo G500 kamera sorunu çözümü
Haber, Yazılım Geliştirme

Lenovo G500 kamera sorunu çözümü – Lenovo easycam For win 10, 8, 8.1, 7

Lenovo G500 kamera sorunu çözümü Lenovo laptolarda genel bir sorun haline gelmiş kamera hatalarını düzeltmek için bir yöntem anlatacağımız bu yazıya hoşgeldiniz. Fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum.

Öncelikle aygıt yöneticisine girip Görüntüleme Aygıtları başlığı altında camera yada kamera yazan sürücünüzün adını inceleyin. Orası boşsa bile telaş etmeyin dolduracağız 🙂 Muhtemelen easycam uygulaması vardır. Lenovonun kendi sağladığı bir yazılım. Sağlıyor ama bulamıyorsunuz.

Lenovo G500 kamera sorunu çözümü

Bilgisayarınızın 32 veya 64 bit işletim sistemlerinin birinde çalıştığını biliyorsunuz. Kendi işletim sistemine göre aşağıdaki bağlantılardan dosyanızı indirip standart ve basit olan kurulum aşamasına geçin ve kurulumu tamamlayın. Sonrasında skype facebook messenger tarzı web tabanlı yazılımları kullanarak kameranızı test edin. Kurulumdan sonra bir kere yeniden başlatma işlemi yapmanızda fayda var. Linklerin içinde 32 ve 64 bit seçeneği mevcuttur ve linkler sizi lenovo nun kendi sitesine yönlendirecekler. Buyrun linkler:

Windows 10 Easycam Driver için buraya tıklayın

Windows 8 ve 8.1 64 bit Easycam Driver için buraya tıklayın

Windows 7 Easycam driver için buraya tıklayın

Yukarıda kendi işletim sisteminize uygun olan sürücüyü indirdiğinizi ve kurduğunuzu varsayarsak, yeniden başlatma işleminden sonra sürücünüzün kullanıma hazır olması yüksek ihtimaldir. Aksi taktirde yorum yaparak yardım alabilirsiniz.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.