Ana sayfa Mobil Cihazlar iPhone üst modelle değişim 2020

iPhone üst modelle değişim 2020

0

iphone üst modelle değişim 2020 yılının en çok merak edilen mobil kategorisindeki sorulardan bir tanesi. iPhone garantisini bilenler bilir. Neredeyse her arızaya değişim yapan iPhone yetkili servisleri, yeni cihaz göndermek yerine üst modelle değişim yapıyor mu gelin hep birlikte öğrenelim…

iphone kulaklık ayarı nasıl yapılır
iphone

iPhone değişimi yapmak isteyen iphone kullanıcıları, telefonları bozulduğunda telefonlarını iphone yetkili servisleri yardımı ile onarıyor yada yenisi ile değiştiriyor. (Swap Cihaz) Garanti kapsamı oldukça geniş olan iPhone yetkili servislerine gittiğimizde mevcut telefonumuzun tamiri yada mevcut telefonumuzun modeli ile değişim yapılıyor.

iphone se 2
iphone

Fakat iPhone üst modelle değişim konusunda hala bir adım atmış değil. Ücretli yada ücretsiz olarak üst modelle değişim yapılamaması oldukça can sıkabiliyor. Telefonu 1 yıl kadar kullandıktan sonra elimizdeki telefonu başkasına tamir ettirip sattıktan sonra yeni modeli sıfır olarak satın almak gerekiyor. Tüm bunları yapmaktansa iPhone yetkili servislerinde telefonumuzu verip üst modeli ile ücret farkı kadar ödeme yaparak değiştirsek oldukça iyi olur.

iphone

iPhone üst model ile değişim ilerleyen zamanlarda mümkün olur mu bilinmez. Bu tür içeriklerin artması ile belki de Apple yetkililerinin dikkati çekilebilir ve bu konuda iyileştirmelerde bulunulabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!