İnstagram PP Büyütme – Profil Fotoğrafı Büyütme

İnstagram PP büyütme, küçük olması sebebiyle net olarak seçilemeyen, detaylı inceleme anlarında aksaklık yaratan bir fotoğrafın orijinal boyutuyla görüntülenebilmesi için yapılacak olan işlemdir. Fotoğrafın daha rahat görülebilmesini ve bunun sonucunda da hesap hakkında fikir sahibi olunmasını sağlamaktadır.

instagram pp büyütme
instagram pp büyütme

Bir insanı ilk olarak tanıtan öge dış görünümüdür. Bir İnstagram hesabını ise ilk olarak tanıtan öge profil fotoğrafıdır. Profil fotoğrafında yapmış olduğu tercihe göre hesap sahibi hakkında fikir sahibi olmak mümkündür. Ön yargı boyutuna taşınmayacak biçimde fikir sahibi olunması, iletişim için verilecek karara direkt olarak etki etmektedir. İnstagram’ı yeni insanlar tanımak adına kullanan kişiler için fikir sahibi olabilmesi adına profil fotoğraflarının önemi oldukça yüksektir. Bu sebepten ötürü sıklıkla İnstagram PP büyütme konusunda hizmet veren platformlar kullanılmaktadır.

İnstagram PP Büyütme – Inflact Web Sitesi

Bir Instagram hesabına ait profilin oluşturulması için tamamlanması gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Öncelikle profile bir isim ve kullanıcı adı belirlenmelidir. Devamında hesap sahibini tanıtıcı nitelikte biyografi yazı belirlenmelidir. Sonrasında ise hesap sahibini, ait olduğu kurumu veya sağlamış olduğu hizmeti ifade eden bir profil fotoğrafı belirlenmelidir. Son adımda belirlenen profil fotoğrafı, insanlar tarafından en fazla önemsenen adımdır. İnsanlar tarafından önemsenen bir adım olması sebebiyle her zaman daha kaliteli ve göz hitap eden fotoğraflar tercih edilmektedir. Tercih konusunda özen gösterilen fotoğrafların küçük boyutlarla görülmek zorunda bırakılması sorun yaratmaktadır. Buna çözüm olması amacıyla İnstagram PP büyütme konusunda yardımcı olan sitelerden hizmet alınmaktadır.

Bu alanda hizmet veren Inflact sitesi şu şekilde kullanılmaktadır:

Inflact ile Instagram profil fotoğrafı indirme
 • İlk olarak Inflact.com sitesine giriniz.
 • Ana sayfası görüntülenen sitedeki “Araçlar” seçeneğine tıklayınız.
 • Aşağıya doğru açılan listeden “İndirici” başlığı altındaki “Profile” seçeneğine tıklayınız.
 • Orta kısımdaki kutucuğa İnstagram profil büyütme işlemini yapacağınız hesabın kullanıcı adını yazınız.
 • Sonrasında “Search” butonuna tıklayınız.
 • Hemen devamında profil fotoğrafı tam boyutlu biçimde açılacaktır. Fotoğrafın altında bulunan “Download” butonunu kullanarak cihazınıza indirmeniz mümkündür.
Instagram için Profil resmi indirici

İnstagram Profil Büyütme – İnsFull Mobil Uygulaması

Küçük boyutlu bir fotoğrafa sahip olması sebebiyle hesap sahibi hakkında pek fazla fikir sahibi olamayan kişiler için İnstagram PP büyütme konusunda hizmet almak kaçınılmaz bir durumdur. Alınacak olan hizmetin kusursuz olması adına bu alanda başarılı hizmet veren mobil uygulamalar tercih edilmelidir. Bir uygulamanın vermiş olduğu hizmette kusursuz olup olmadığını anlamak için kullanıcı yorumlarını okumak yeterli gelmektedir. Kullanıcı yorumları dikkate alındığında İnsFull isimli mobil uygulamanın oldukça başarılı olduğu görülebilmektedir. Siz de bu uygulama tarafından sağlanan İnstagram profil büyütme hizmetinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler şunlardır:

instagram pp büyütme
instagram pp büyütme
 • Android cihazınıza uygulama indirmek için kullandığınız Google Play Store uygulamasını açınız.
 • İnsFull” şeklinde arama yaparak “İrfan ŞENER” isimli kişi tarafından geliştirilen uygulamayı indiriniz.
 • Cihazınıza kurulan uygulamayı açınız.
 • Direkt olarak karşınıza çıkan kutucuğa kullanıcı adını yazınız
 • Kullanıcı adı yazıldıktan sonra “Büyük Fotoğrafı Göster” adında bir buton ekrana gelecektir. Butona tıklayınız.
 • Tıkladıktan sonra profil fotoğrafı çözünürlük tercihlerinin de yer aldığı biçimde ekrana gelecektir.

İlgini Çekebilir: İnstagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Ekrana gelen fotoğrafın en kaliteli biçimde görüntülenmesi için “HD Photo” seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. Fakat bu seçenek ücretli bir seçenektir. Ücretli olmasına rağmen bu seçeneği kullanabilmek için 5 fotoğraf için 4,99 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda aylık olarak abone olabilmeniz ve bu süre zarfında sınırsız İnstagram profil büyütme işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Aylık abone olabilmeniz için ise 9,99 TL ödeme yapmanız gerekmektedir. Bu hizmeti ödeme yapmaksızın kullanmak istiyorsanız “Big Photo” seçeneğini tercih etmeniz gerekmektedir. HD kalitesine göre düşük olsa da yalnızca fotoğrafı büyüt boyutlarla görüntülemek isteyen kullanıcılar için yeterli olacaktır.

Yorum yapın