Yeni Trend Fakedetail WhatsApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Fakedetail WhatsApp olarak bilinen bir özellik sayesinde sahte WhatsApp mesajları hazırlama son derece mümkün. Bu site sayesinde olmayan bir WhatsApp mesajlaşmasını olmuş gibi gösterebilir ve arkadaşınıza şaka yapabilirsiniz. Fakedetail WhatsApp hakkındaki tüm merak ettikleriniz burada!

Bazen arkadaşlarınıza WhatsApp mesajlarını kullanarak şaka yapmak isteyebilirsiniz. Aranızda geçen bir konuşmayı değiştirerek ya da hiç yapmadığınız bir mesajlaşmayı tasarlayarak arkadaşlarınıza çeşitli şakalar yapabilirsiniz. Böyle durumlarda Fakedetail WhatsApp özelliğini kullanarak WhatsApp konuşmasını resim olarak oluşturabilirsiniz.

Fakedetail WhatsApp Nedir?

Fakedetail WhatsApp
Fakedetail WhatsApp

Olmayan bir WhatsApp konuşmasını varmış gibi göstermek için WhatsApp mesaj ekranına yazılar yazmanızı ve bu yazıları WhatsApp mesajıymış gibi gösteren bir sitedir. Bu site sayesinde herhangi biri ile mesajlaşmış gibi görünebilirsiniz.

Siteyi kullanmak tamamen ücretsizdir. WhatsApp mesaj tasarımı sayesinde istediğiniz herhangi bir isimle aranızda geçen mesajları sabote edebilirsiniz. Bu her ne kadar şaka amaçlı bir site olsa da kişisel hakları ihlal etmeyecek şekilde kullanmak gerekir.

Fakedetail WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Bahsettiğimiz fakedetail WhatsApp sitesini kullanmak oldukça basittir. Sizler için webdeyazilim.com olarak sahte bir WhatsApp konuşması oluşturmanın adımlarını tüm detayları ile anlatıyoruz!

Fakedetail WhatsApp sayfasını açın

Fakedetail WhatsApp sayfasını açın

İlk olarak Fake WhatsApp Chat Generator sayfasına gidiyoruz. (Sahte WhatsApp Sohbet oluşturucu) Burada çeşitli ayarları yapmamız ve sahte WhatsApp mesajları oluşturma adımlarını tamamlamamız gerekiyor.

Bilgisayar ya da telefon görünümü seçin

fakedetail whatsapp

WhatsApp mesajlarını bilgisayardan mı yoksa telefondan mı göndermiş gibi göstermek istiyorsunuz? İlk olarak bu ayarı belirtmek gerekiyor. WhatsApp’ı genelde telefonda kullandığımız için anlatıma telefon üzerinden devam ediyoruz.

Mobil için Android iOS görünümü seçin

fakedetail whatsapp

Mesajlar telefondan gönderilmiş gibi gösterilecekse bir de işletim sistemi seçmek gerekiyor. Fakedetail WhatsApp ile sahte mesaj oluştururken en çok bu kısma dikkat etmek gerekebiliyor. Çünkü bu sahte mesaj ekran görüntüsünü göndereceğiniz kişi sizin telefonunuzun Android ya da iOS olduğunu biliyorsa bu ekran resmine inanmayabilir.

Telefon sistem saati ve batarya değerlerini belirtin

fakedetail whatsapp

Eğer daha fazla detay belirtmek ve gerçekçilik katmak isterseniz ekranda görünecek olan telefon saatini değiştirebilirsiniz. Bu, telefonunuzun saati ile mesajların saati arasında bir kurgu yapmanıza yardımcı olur. Batarya değeri ise tamamen size kalmıştır.

Karşı taraf ve kendiniz için mesaj detaylarını belirtin, gönderin

fakedetail whatsapp

Mesajları yazmaya başlayın! Bu aşamada dikkat edeceğiniz unsur karşı tarafın ve sizin mesajlarınızı doğru yere yazmaktır. Mesajları yazarken gönderici ve siz, ya da karşıdaki kişi ya da ekranın bu tarafındaki kişi olarak seçim yapmak. Sağ tarafta görünecek olan gönderici mesajları (sender) sizin gönderdiğiniz mesajlar olacaktır. Karşı tarafın gönderdiği mesajlar ise receiver olarak ifade ediliyor.

Mesajlaşmayı kimle yaptığınızı belirtin

fakedetail whatsapp

Bu sahte WhatsApp mesajlarını kimin için yapıyorsanız onun adını sohbetin başına iliştirmeyi unutmayın. Bu kısmı atladığınızda tüm şaka boşa gidebilir.

Konuşmaya dair diğer düzenlemeleri yapın

fakedetail whatsapp

Mesajların içindeki tarih ve ifadeler doğru değilse, şakanızın amacına göre doğru bilgiler ile değiştirin. Ekranda görünen tüm yazı ve sayıları değiştirmenize izin veriliyor.

Sahte WhatsApp Mesajları (Konuşması) Tasarlama Sitesi

Sahte WhatsApp mesajları oluşturma sitesi ile oldukça yaratıcı şakalar yapabilirsiniz. Hiç olmamış bir mesajlaşmayı olmuş gibi göstermek oldukça eğlenceli şakalar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sahte WhatsApp mesajları oluşturma sitesi sayesinde bu istediğinizi gerçekleştirmeniz son derece basittir.

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın