Başlangıç Mobil Cihazlar Dört Haneli Numaralara Mesaj Gönderme

Dört Haneli Numaralara Mesaj Gönderme

0
Dört Haneli Numaralara Mesaj Gönderme
Dört Haneli Numaralara Mesaj Gönderme

Herkesin sıkıntı yaşadığı dört haneli numaralara (5555, 2222, 7000, 3574 vb.) mesaj gönderememe konusuna bir açıklık getirelim.

Öncelikle bunun sebebini bilelim ilk defa mesaj göndereceğiniz zaman size bir soru soruyor fotoğrafta gördüğünüz gibi bu gelen uyarıya izin verme dediğimiz için gönderim yapamıyoruz.

Peki bu sorundan nasıl kurtulacağız ?

  1. 1 – Google Play de bulununa Google ‘ın programı olan Messages uygulamasını indiriyoruz.
  2. Varsayılan mesaj uygulaması olarak Messages ayarlıyoruz.
  3. Aynı mesajı bu uygulama ile göndermeye çalışıyoruz ve aynı uyarıyı bu uygulamadan da alıyoruz bu sefer “daima izin ver” butonuna tıklıyoruz. Mesajımız artık gidiyor.

Bu işlemlerden sonra isterseniz eski mesaj uygulamanıza dönüş yapabilirsiniz isterseniz Messages uygulamasını kullanabilirsiniz .

Önceki İçerikDriver Booster 7.5.x Patch – Crack – Activator – Ücretsiz Aktivasyon
Sonraki İçerikDriver Booster 7.6 Pro Lisans Kodu – License Key 2020
Kahramanmaraş ilinde 1995 yılında doğdum. Yaklaşık olarak 15 senedir bilgisayarlarla ilgim var. Bilgisayar ve cep telefonu konusunda bir çok bilgiye sahibim. C#, MsSql, VB.Net yazılımlarında yüksek derecede bilgiye sahibim. Apple ve Windows kullanım kolaylıklarını, stabil sistem oluşturulması hakkında bilgilere sahibim. Kahramanmaraş Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri/Veri Tabanı dalında 4 sene eğitim aldıktan sonra 2013 yılında mezun oldum. VB.Net ve C# temellerimi burada sağlam bir şekilde atmış oldum . 2018 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde bulunan Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknolojik ve İşletmecilik Yüksekokulunda Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü bitirdim.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!