Haber, Oyun

Cities: Skylines 11 Şubat’a Kadar Steam’de Bedava

Cities: Skylines’ı kısa bir süreliğine ücretsiz deneyebilir ya da indirimli satın alabilirsiniz.

Colossal Order ve Paradox Interactive bugün yaptıkları açıklamayla Cities: Skylines’ın Steam’de 11 Şubat 2018 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabileceğini açıkladı. Klasik şehir simülasyonu oyunlarına modern bir bakış açısı getiren Cities: Skylines, yeni oynanış elementlerine ve zorlu bir yapıya sahip.

Cities: Skylines
Cities: Skylines

Cities: Skylines’da tamamen gerçekçi bir taşımacılık sistemi yer alırken, oyun her anlamda gerçek bir şehir simülasyonu havası yaratıyor.  Tabii aynı zamanda modlama olanağı da sunuluyor ve böylece kullanıcılar kendi oyun tarzlarına uygun şekilde Cities: Skylines’ı kişiselleştirebiliyor.

Oyunda çok katmanlı ve mücadeleci bir simülasyon sistemi yer alırken, trafik, gece gündüz döngüsü de yer alıyor. Günün farklı saatlerinde şehir de farklı bir yapıya bürünerek vatandaşların yaşayışını değiştiriyor. Trafik görünürlüğü gece azalırken, bazı bölgeler tam verimlilikle çalışmıyor ve oyun zorlaşıyor.

Paradox ve Colossal Order işbirliğinde hazırlanan Cities: Skylines, 10 Mart 2015 tarihinde satışa sunulmuştu. Oyun kısa bir süreliğine ücretsiz olmasının yanı sıra aynı zamanda şu an indirimli olarak satılıyor ve yüzde 75 düşük fiyatla sadece 12.25 TL’ye Steam’de almak mümkün.

Kaynak : turkmmo.com
Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[0 kişinin oyu: 0]
Posted by
Burak Durmuş

Belgeli Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama uzmanı. Tecrübeli E-Ticaret Yöneticisi. Öğrendiklerini öğreterek pekiştirmeye çalışan gönüllü bir yazar. Kişisel Hesaplar: Instagram @oburakdurmus * Twitter @oburakdurmus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.