Başlangıç Oyun Android ve iOS’da Oynayabileceğiniz En iyi 5 GTA Serisi

Android ve iOS’da Oynayabileceğiniz En iyi 5 GTA Serisi

0

Rockstar Game ile dünya oyunlarında devrim niteliğindeyken diğer büyük stüdyolar için bir dönüm noktası oluşturdu. Peki ya GTA Mobile’yi cep telefonumuzda nasıl oynayacağız? İşte Android ve iOS için En İyi 5 GTA Serisi karşınızda!

Şu an itibariyle, tüm zamanların en başarılı oyunu serinin beşinci sürümü olan Grand Theft Auto 5’tir. Oyun 2013’te piyasaya sürüldü ve tüm zamanların en iyi video oyunlarından biri olarak kabul edildi. Aynı nedenle, mobil oyuncular Rockstar’dan mobil platformlar için GTA 5’i piyasaya sürmesini istiyorlar. Ancak yine de GTA 5’i mobil cihazlarda kullanmaya dair bir işaret yok. peki ya GTA mobil’i cep telefonumuzda oynayabilirmiyiz.

GTA-SAN
GTA Mobile

Yine de, mobil cihazlarda oynanabilecek başka GTA oyunları da var. Bu yazı sayesinde, Android ve iOS’ta oynayabileceğiniz tüm GTA oyunlarından hemen bahsederek çok zaman kazanacağız!

Android ve iOS için En İyi 5 GTA Serisi 2020

S.NO Mobil için GTA Oyunları Fiyat
1 Grand Theft Auto: Vice City ABD (4,99 ABD doları)
2 Grand Theft Auto San Andreas ABD (6,99 ABD doları)
3 Grand Theft Auto III ABD (4,99 ABD doları)
4 Grand Theft Auto: Çin Mahallesi Savaşları ABD (4,99 ABD doları)
5 Grand Theft Auto: Liberty City Hikayeleri ABD (6,99 ABD doları)

1. Grand Theft Auto: Vice City

GTA-Vice-City-on-Mobile
GTA-Vice-City-Mobile

Grand Theft Auto: Vice City, oyuncuların günümüzde de oynamaktan hâlâ keyif aldığı efsanevi oyunlardan biridir. Vice City’nin hikayesi, Tommy Vercetti olarak oynadığınız hikaye, 1986 Miami’de geçiyor. Görevleri tamamlayarak, diğer suçluların gücünü ele geçirerek şehirdeki en güçlü suç lordu olmaya yaklaşıyorsunuz.

Vice City o kadar eşsiz ve efsanevi bir oyun ki, oyunu hala nostaljik hissetmek için dizüstü bilgisayarlarında oynayan GTA Hayranları var. Ancak çoğu oyuncu GTA Vice City’nin mobil versiyonunun hem Android hem de iOS için mevcut olduğunu bilmiyor.

Mobil sürüm Vice City’nin grafikleri neredeyse PC sürümüne benziyor ve bu oldukça harika. Cep telefonunuzda aynı görevleri yapacak ve Vice City’nin tüm hikayesini tamamlayacaksınız.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 1.5GB
Fiyat: ABD (4.99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

2. Grand Theft Auto: San Andreas

tofaş gta san
GTA Mobile MOD

Vice City’den sonra GTA San Andreas, Grand Theft Auto serisini farklı bir seviyeye taşıyan oyundur. GTA San Andreas, sağlık kazanmak için yüzme, alışveriş ve hatta yemek yeme gibi birçok benzersiz özellik sundu. Vice City gibi, San Andreas da bugüne kadar oyuncuların kalbine yakın oynadı. Oyun meraklılarının GTA San Andreas için modlar yapmaya devam etmesinin nedeni budur.

Ve bilmiyorsanız, GTA San Andreas’ın Android ve iOS’ta da oynanabileceğini duyduktan sonra şaşıracaksınız. Gerçekten de, oyun diğer popüler mobil oyunlar gibi oynamak için ücretsiz değil. Ancak, bilgisayarımızda oynadığımız oyunun aynısı olduğu için, GTA San Andreas’ı mobil cihazlara almak için küçük bir fiyat ödemek o kadar da kötü değil.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 2.6GB
Fiyat: ABD (6.99 $), INR (182)
İndir: iOS , Android

3. Grand Theft Auto III

Grand-Theft-Auto-III-mobil
GTA Mobile

Grand Theft Auto 3, 1999 GTA 2’den sonraki ana girişti. Oyun New York’ta geçiyor ve kız arkadaşından intikam almak isteyen Claude’un hikayesini anlatıyor. Hikayenin kahramanı kendisini tehlikeli çetelerle karıştırıyor, böylece bize oyunda keşfedilecek harika bir hikaye veriyor.

Bildiğiniz gibi, Rockstar Games 2001’de GTA III’ü piyasaya sürdü, bu yüzden grafiklerini PUBG Mobile gibi diğer en yeni mobil oyunlarla karşılaştırmayın.

Boyut: 1.3GB
Fiyat: ABD (4.99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

4. Grand Theft Auto: Çin Mahallesi Savaşları

Grand Theft-Auto-Chinatown-Savaşları
GTA Mobile

Chinatown Wars, mobil platformlar göz önünde bulundurularak geliştirilen Grand Theft Auto oyunlarından biridir. Oyun 2009’da Nintendo DS ve PlayStation Portable için 2009’da çıktı. Ardından, bir yıl sonra, 2010’da GTA: Chinatown Wars iOS platformu için ve son olarak 2014’te Android ve Fire OS için piyasaya sürüldü.

GTA Chinatown Wars’da, suçlulara karışırken babasının ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkaran genç Triad Huang Lee’nin hikayesini takip ediyorsunuz. Diğer GTA oyunlarındaki birinci şahıs görünümünün aksine, Chinatown Wars, tepeden tamamen dönebilen kamerayı kullanıyor. Ayrıca, istediğiniz her şeyi yapmanıza izin veren en iyi açık dünya oyunlarından biridir, bu da sokaklarda para kazanmak için pek çok kötü iş yapacağınız anlamına gelir.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 0,92GB
Fiyat: ABD (4,99 $), INR (121)
İndir: iOS , Android

5. Grand Theft Auto: Liberty City Hikayeleri

Grand-Theft-Auto-Liberty-Şehir Hikayeleri
GTA Mobile

Grand Theft Auto 3 oynadıysanız, oyunun bir ön filmi olan GTA: Liberty City Stories’i gerçekten kaçıramazsınız. Liberty City Stories, ilk olarak Ekim 2005’te PlayStation Portable için özel olarak piyasaya sürüldü. Ancak, oyun sırasıyla 2015 ve 2016’da iOS ve Android’de yolunu buldu.

Bu oyun GTA III’ün bir ön filmi olduğundan, oyunda birçok tanıdık yüz göreceksiniz. Başlangıç ​​olarak, Toni Cipriani’nin GTA 3’te olduğu suçluya dönüşürken nasıl mücadele ettiğini takip ediyor. Oyun 1998’de, New York merkezli kurgusal bir şehir olan Liberty City’de geçiyor. Yani, mobil cihazlarda GTA oyunları oynamak istiyorsanız, denemeye değer olan budur.

Tür: Arcade (Çevrimdışı)
Boyut: 2GB
Fiyat: ABD (6,99 $), INR (182)
İndir: iOS , Android

İşte bu kadar; bunlar şu anda indirip oynayabileceğiniz mobil cihazlar için GTA oyunları. Ayrıca, Grand Theft Auto 5’i yakın zamanda cep telefonunuza almanız pek olası değildir, bu nedenle en iyisi zaten sahip olduklarınızın keyfini çıkarmaktır. Herhangi bir sorunuz veya açıklamamı istediğiniz herhangi bir şey varsa, yorum kısmına bırakın.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!