4445880
Numara Sorgulama, Haber

4445880 Kimin Numarası? 444 58 80 ✔️ 2022

Bilinmeyen numaralar tarafından yapılan çağrıların içerisinde “444” ile başlayan numaralar “850” alan kodu ile başlayan numaralardan daha mı güvenilirdir? Bu sorunun cevabının muğlaklığı nedeniyle 4445880 numarasını telefon ekranınızda gördükten sonra aramayı cevaplayıp cevaplamama konusunda kararsız kalmış olabilirsiniz. Nitekim bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar içerisinde hangi aramanın cevaplanmaya değer ve güvenilir olduğunu ayrıştırabilmenin kolay bir yolu yok.

4445880
4445880

Yapabileceğiniz en kolay yöntem, internette bu numaraya dair küçük bir araştırma yapmak. İnternet araştırmanızın sonucunda elde edeceğiniz bilgiler ile numaraya geri dönüş yapıp yapmama kararını kolaylıkla verebilirsiniz. Görmezden gelmektense anlık olarak göz atmak önemli telefon aramalarını kaçırmamanıza da yardımcı olur.

Her zaman en doğruya bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz numara sorgulama kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu kategorimizde bilinmeyen numaraların güvenilirliklerini ve kimliklerini sizin için irdeliyoruz. Bu yazımızda da 444 58 80 numarasının kime ait olduğunu inceliyor olacağız.

4445880 Kimin Numarası?

444” koduna sahip numaralar çağrı merkezlerine tahsis edilmiş telefon numaralarıdır. “850” alan koduna sahip telefon numaralarından daha fazla akılda kalıcı ve prestijli telefon numaralarıdır. Bu koda sahip numaralar çağrı merkezlerine yönlendirme servisi olarak piyasa sürüldüler. Türk Telekom tarafından sağlanan bu telefon numarası hizmetini birçok büyük firma, banka, belediye ve kurumsal şirket kendi müşteri hizmetleri numaraları için kullanıyor.

Bu numaralardan biri olan 4445880 numarasının Akbank müşteri hizmetlerine ait olduğu iddiaları bulunuyor.

4445880 Akbank Müşteri Hizmetlerine mi Ait?

444 58 80 numarasının Akbank müşteri hizmetlerine ait olduğu iddia ediliyor. Yapılandırma hizmetinin yanı sıra kampanyalara dair bilgi verildiği, sigorta ve kredi dahil olmak üzere ürün ve servis tanıtımlarının yapıldığı biliniyor.

Akbank resmi web sitesinde yer alan iletişim numaraları içerisinde bu numara listelenmiyor. 4445880 numarası Akbank’ın resmi iletişim numaraları içerisinde yer almıyor. Ancak yapılan şikayetlerde Akbank bu numaranın kendi telefon numaraları olmadığını net bir şekilde ibraz etmemiş. Dolayısıyla net bir şekilde güvenilir olduğunu söylemek mümkün değildir.

Bu numaradan gelen çağrılarda kişisel bilgilerinizi belirtmemenizi, şifrelerinizi paylaşmamanızı ve tuşlama yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Eğer banka müşterisi iseniz, yapılması gereken işlemleri resmi telefon numarası üzerinden halletmenizi öneriyoruz.

Bu ve benzeri numaralar tarafından arandıysanız lütfen deneyimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle ve diğer kullanıcılarımızla paylaşın. İlgili numara hakkında daha fazla insana ulaşmamıza yardımcı olmak için bu içeriği paylaşın. Buna benzer daha fazla numara hakkında bilgi almak için Numara Sorgulama sayfasını ziyaret edin.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.