Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?
Sosyal Medya

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır? ✔️ 2022

Instagram hepimizin yakından tanıdığı popüler bir sosyal medya platformu. Popülerliğin getirdiği etkileşimden kaynaklanan üye sayısındaki fazlalık bazı sorunları beraberinde getiriyor. Bu sorunların bir kısmını ise Instagram mavi tik çözüyor. Rozet olarak da bilinen Instagram mavi tik nasıl alınır bu yazıda hep beraber öğreneceğiz…

Instagram’da sıradan bir kullanıcı iseniz mavi tik sizin ihtiyacınız olan bir özellik olmayabilir. Fakat eğer ünlü biriyseniz ya da tanınmış kişiyseniz, sizi tanıyan kişilerin sizin hakkınızda en doğru bilgilere, paylaşımlara ulaşması gerekir. Bunu sağlayan sistemlerden biri mavi tik olarak adlandırdığımız rozettir.

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?
Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram mavi tik sayesinde ilgili profilin doğru ya da resmi kaynak olduğunu biliriz.

Instagram mavi tik ne işe yarar?

Sosyal medya sitelerinde mavi tik (rozet) özelliği uzun zamandır kullanılıyor. Bunun sebebi; resmi ya da tanınmış bir hesabın, kendi kitlesine doğru hesap ile ulaşabiliyor olmasını sağlamak. Yani, çok ünlü bir sanatçının hesabını doğrulamazsanız, ondan daha fazla takipçili sahte bir Instagram hesabı, ünlü kişinin adını ve resmini taklit ederek bu ünlü kişiye ve onun hayranlarına zarar verebilir.

Bu gibi durumlarda insanların doğru Instagram hesabına ulaşmasını sağlamak için Instagram mavi tik kullanılır. Peki, Instagram mavi tik nasıl alınır?

Instagram mavi tik nasıl alınır?

Mavi tik almak yani profilinizi doğrulatmak pek kolay değildir. Genellikle başvurular boşa çıkar. Çünkü başvuru yapan çoğu kişi ünlü ya da tanınmış kişi değildir. Yine de şanslarını denemek isterler.

Instagram mavi tik almak için medyada sürekli görünüyor olmanız gerekir. Dijital medyada adınızla tanındıkça mavi tik alabilirsiniz. Ama bu hiç kolay değildir. Ayrıca, Instagram’da mavi tik sahibi olmak için belirli bir takipçi sayısı yoktur. Yani, Instagram’da mavi tik almak için kaç takipçi olması gerekir gibi bir soru aklınıza geldiğinde, takipçi sayısının en önemli faktör olmadığını aklınıza getirebilirsiniz.

Instagram’da mavi tik almak için kendinizi gündemmiş gibi göstermeniz gerekir. Instagram linkinizin yer aldığı pek çok dijital içerikte yer alıyor olmanız fayda sağlar. Özellikle çok büyük sitelerin sizten bahsetmesi size fayda sağlar.

Instagram mavi tik nasıl alınır?

Instagram doğrulama ekibi, doğrulama taleplerini muhtemelen internette araştırıyor. Hakkınızda hatırı sayılır arama sonucu varsa, bilinen ve tanınan biriyseniz ya da firmaysanız, profilinizi doğrulayabiliyor.

Instagram mavi tik satın alabilir miyim?

Mavi tik satan ya da sattığını iddia eden kişiler de genelde bu tarz bir çalışma yapıyor. Yani, sizin adınıza haber sitelerinde haber yazdırıp, Spotify gibi dizinlere sanatçı, kitap sitelerine de yazar olarak ekleyip internette sizin önemli biriymiş gibi görünmenizi sağlamaya çalışıyorlar.

Instagram mavi tik hizmeti satın alabilirsiniz. Fakat bu hizmet ya dolandırıcılar tarafından veriliyordur ya da nadiren size mavi tik kazandırmaya çalışanlardan oluşuyordur. Bu tür hizmetleri satın almadan önce başınıza gelecekleri düşünmenizde fayda var. Paranız ve zamanınızın boşa gittiği gibi hesabınız da kapatılabilir.

Instagram mavi tik ücretleri nelerdir?

Bu gibi hizmetler nadiren de olsa işe yarıyor. Bu hizmetleri veren kişiler 10.000 TL ile 90.000 TL arasında ücret teklif ediyor. Bu tür hizmetlerin garantisi yoktur ve başarı oranı oldukça düşüktür. Bu yüzden paranızın ve zamanınızın hiç olabileceğinin bilincinde hareket etmelisiniz.

Instagram mavi tik almak garanti midir?

Mavi tik hizmetleri hiçbir garanti sunamaz. Sadece çalışma sonrası ücretin bir kısmını ya da tamamını eğer çalışma olumlu sonuçlanmadıysa iade etmeyi taahhüt edebilirler. Bu da ancak dürüst ve işine çok güvenen kişiler ile çalışırsanız olur.

Daha fazla bilgi için;

Instagram profilim için nasıl doğrulanmış rozeti talep ederim?


Bu yazıda Instagram mavi tik alma, Instagram mavi tik kopyalama, Instagram mavi tik alma hilesi, Instagram mavi tik fiyat, Instagram ünlü olmadan mavi tik, Instagram’da mavi tik ne anlama geliyor, Instagram rozet alma ve Instagram mavi tik almak için kaç takipçi gerekir gibi soruların yanıtlarını vermeye çalıştık. Umarız faydalı olur.

Posted by
Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.