Haber, Sosyal Medya

Instagram Beğeni Hilesi (Şifresiz – Sorunsuz) ✔️ 2022

Instagram’da popüler olmak sanıldığından daha zor olabiliyor. Bu fark edildiğinde ise Instagram takipçi ve beğeni hilesi araştırılmaya başlanıyor. Suni olarak büyütülebilen takipçi sayısı ve beğeni sayısı için pek çok hizmet bulunuyor. Bu içerikte tam olarak bu konularla ilgili olan Instagram beğeni hilesi üzerinde duruyor olacağız.

Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

Instagram beğeni hilesi, Instagram paylaşımlarına yapay olarak beğeni gönderilmesidir. Bu işlemi ücretli ve ücretsiz yapan pek çok hizmet bulunur. Beğeni sayısına ve kalitesine göre Instagram beğeni ücreti değişir.

Yapay olarak elde edilen bu beğenide kullanılan hesaplar Türk ya da yabancı olabilir. Bot ya da gerçek havuz kullanıcıları da olabilir. Bu tür özelliklere göre ücreti değişen bu hizmetler hakkında daha fazla detay verelim…

Instagram Beğeni Hilesi (Şifresiz)

Instagram beğeni hizmetlerini kullanmak için eskiden şifre zorunluydu. Instagram hesabınızın şifresini girerek sisteme giriş yapmanız gerekirdi. Bu da çeşitli sorunlara sebep oluyordu. (Hesabınızın çalınması gibi) Bu tür olumsuzlukların yaşanması şifresiz beğeni hilelerinin yaygınlaşmasına sebep oldu. Aslına bakarsanız; iyi de oldu.

Artık sosyal medya hizmetlerini alabileceğiniz panellerde Instagram şifrenizi girmenize gerek olmadan Instagram beğeni hilesi yapabilirsiniz. Fakat bu tür işlemleri yaparken hangi siteyi kullandığınıza da dikkat etmeniz gerekir. Her sosyal medya paneli güvenli olmayabilir. Bu yüzden en bilindik sosyal medya panellerini takip etmeniz yararınıza olacaktır.

Instagram Beğeni Hilesi (Şifresiz)

Hemen yukarıdaki resimde Instagram beğeni hizmeti veren sitelerden birini görüyoruz. Bu sitedeki hizmet ücretsiz olarak 15 beğeni kredisi veriyor. Yani bir gönderinize 15 beğeni gönderebilirsiniz. İşlemi başlatıyoruz ve olacakları bekliyoruz.

Instagram Beğeni Hilesi (Şifresiz)

Akabinde bizden Instagram kullanıcı adı ve şifremizi istiyor. Fakat biz kullanıcı adımızı ve şifremizi bu alana yazmıyoruz. Instagram hesap güvenliği için bu tür girişimlerden uzak duruyoruz. Hesabımızın şifresini herhangi bir panele girmemiz güvenli olmadığı için şifremizi girmemeyi tercih ediyoruz.

Instagram Türk Aktif Beğeni Hizmeti

Yine aynı site üzerinde inceleme yaptığımızda ücretli beğeni paketlerini görüyoruz.

Instagram Beğeni Paketi

Yukarıda gördüğümüz temsili bir Instagram beğeni paketidir. 400 Aktif Türk Beğeni için 25₺ ücret talep ediliyor. Bu hizmeti kullanmak için şifre girmeniz gerekmiyor. İddiaya göre beğeniler tamamen Türk ve aktif kullanıcılardan yapılabiliyor. Tabii ki bunu sipariş sırasında belirtmeniz gerekiyor.

Yukarıdaki resimde başka bir Instagram beğeni hizmeti ve sitesi bulunuyor. Buradaki hizmette ücretsiz beğeni imkanı sunulmuş fakat beğeni almak için sayfaya yorum yapmanız gerekiyor. 1000 Instagram beğenisi sunduğunu iddia eden bu sitedeki ücretli Instagram beğeni hilesi paketlerini inceleyelim.

Paketlere genel olarak baktığımızda ortak özelliklere sahip olduklarını görüyoruz. Buradaki Instagram beğeni paketlerinin genel özellikleri şu şekilde:

  • %100 Türk ve Gerçek Beğeni
  • + Türk Beğeni Hediyeleri
  • Anında Teslimat Garantisi
  • Şifre gerekmiyor
  • 3D Güvenli Ödeme
  • 7/24 Canlı Destek

Buradaki serviste yazan bilgilere göre 50.000’e kadar takipçi gönderilebiliyor. Tabii ki ücret de bu miktara göre değişiklik gösteriyor.

Başka bir Instagram beğeni sitesini incelediğimizde de benzer bir hizmet görüyoruz. Bu hizmetlerin genelini kullanmak için yorum yapmak gerekiyor. Ücretsiz hizmetlerin genelinde bu tür görevler bulunur. Görevler yapılmadan ise ücretsiz beğeni hizmeti kullanılamaz. İlgili sitede 1000 adet beğeni göndermek için talep oluşturulabiliyor.

İlgili sitedeki beğeni paketleri, özellikleri ve ücretleri ise bu şekilde. Paketlerde görüldüğü üzere diğer sitedeki özelliklerle oldukça benzer. (7/25 destek dışında 🙂 )

Pek çok Instagram beğeni sitesi aynı mantıkla çalışır. Havuza çektikleri kullanıcıların hesaplarından erişim alırlar. Bu hesapları kullanarak herhangi bir gönderiye beğeni gönderebilirler. Bunu da panel üzerinden otomatize edip işleyen bir sistem haline getirdiklerini panelleri kullanarak gözlemlemek mümkün.

Instagram 1000 Takipçi Hilesi (1K Takipçi) ✔️

Önerilen İçerik

Instagram beğeni hilesi 2019

2019 yılında da oldukça popüler olan Instagram beğeni hizmetleri popülerliğini günümüzde de yitirmiş durumda değil. Instagram reels ve diğer güncellemelerle birlikte 2019 yılının beğeni trendleri değişmiş olsa da bu hizmeti kullanan pek çok insan var.

Instagram beğeni hilesi 2019 şifresiz

2019 yılında oldukça yaygın olarak kullanılan Instagram beğeni hizmetleri şifresiz olarak kullanılabiliyordu. Fakat o zamanlar şifreli oldukça fazla Instagram beğeni servisi vardı. Zamanla şifresiz Instagram beğeni servisleri daha çok ilgi görmeye başladı.

Instagram beğeni hilesi 2019 Ücretsiz

2019 yılının en popüler Instagram hizmetlerinden biri olan Instagram beğeni hizmetleri eskiden de ücretsiz olarak satılabiliyordu şimdi de ücretsiz olarak satılabiliyor. Covid 19’dan sonra pek çok ürüne olduğu gibi sosyal medya panellerindeki bu gibi hizmetlerde de kaçınılmaz olarak zam uygulanmıştır.

Instagram şifresiz beğeni hilesi 2019

Daha önce belirtmiş olduğumuz gibi 2019 ve sonraki yıllarda şifresiz beğeni hilesi gün geçtikçe azalmaya başladı. Şifre girerek kullandığınız panellerin sizi kullandığını daha önce de söylemiştik. Havuza dahil edildiğinizde pek çok kişinin gönderisini habersiz olarak beğenebilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi sorunsuz

Instagram beğeni servisleri genellikle sorunsuz tamamlanır. Fakat bazı durumlarda sorun çıkabilir. Beğeni hilesi kullanırken beğeninin gönderileceği paylaşımın linkini doğru olarak servise eklemek gerekir.

Bunun yanı sıra paylaşımı beğenilecek profil herkese açık olmalıdır. Bu sayede beğeni yapacak hesaplar profilinize ve ilgili paylaşıma ulaşabilir.

Instagram beğeni siparişi vermeden önce sipariş oluşturduğunuz paketle ilgili özellikleri iyice okumanızı tavsiye ederiz.

Instagram beğeni hilesi 2018

2018 yılında da oldukça popüler olan Instagram beğeni hizmetleri günümüzde daha gelişmiş özelliklerle beğeni sağlamaya devam ediyor.

Instagram beğeni hilesi 2017

Instagram’ın ilk yıllarından beri beğeni hizmetleri oldukça popüler. Bu yıllardan biri de 2017 yılı. Beğeni hilelerinin şimdiye göre daha az olduğu bu zamanlarda Instagram beğeni hizmetlerine ulaşmak bir hayli zordu.

Instagram beğeni hilesi 2016

Instagram beğeni hizmetlerinin en çok kullanıldığı ve arandığı yıllardan biri de 2016 yılıdır. O zamanlar beğeni paketleri her ne kadar şimdiki kadar özellikli olmasa da son derece popülerdi.

Bedava Beğeni Hilesi Instagram

Bedava beğeni hizmetleri veren pek çok Instagram beğeni hizmet sağlayıcı bulunuyor. Bu sitelerin bazılarında 15 bazılarında ise 1000 beğeni imkanı bulunuyor. Tabii ki ücretsiz olan bu hizmetleri kullanmak için çeşitli görevler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bu görevlerden bazıları ilgili hizmete yorum yapmak ya da Instagram hesabınız ile giriş yapmak olabilir. Instagram hesabınız ile giriş yaptığınızda hesabınıza erişim vermeyi kabul edersiniz. Bu sayede sizin adınıza başka gönderilere beğeni yapabilirler. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Instagram Beğeni Hilesi (Türk)

Türk beğeni hilesi oldukça popülerdir. Gönderilerinizi beğenen hesapların Türk olmasını seçmediğiniz durumlarda büyük ihtimalle Bot takipçi gönderilecektir. Bot takipçiler genellikle yabancı olur. Bu da gönderiyi beğenen kişilere bakanların gözünden kaçmayacaktır.

Hile yaptığınız anlaşılmasın diye Türk ve gerçek kullanıcılardan oluşan beğeni paketlerini tercih etmeniz tavsiye edilir.

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram beğeni satın almak için Instagram hizmetleri bulunan sosyal medya panellerini kullanmanız gerekir. Türkiye’de yayın yapan ortalama 20 tane site bulunur. Bu sitelerde Instagram beğeni satın almak oldukça kolaydır.

Zaman zaman sitemizde bu tür sitelerin içeriklerini, kampanyalarını ve fiyatlarını paylaşıyoruz.

En iyi Instagram Beğeni Hilesi

En iyi kavramı görecelidir. Bu sebeple herhangi bir servisin ismini bu alanda vermemeye özen gösteriyoruz. Sizin aradığınız beğeni hizmetini size göre en iyi şekilde veren servisi birkaç deneme ile bulmanızı tavsiye ederiz.

Bu denemeleri de eğer varsa başka bir Instagram hesabınız üzerinde denemeniz faydalı olacaktır.

Instagram Gerçek Beğeni

Instagram gerçek beğeni hizmetleri en popüler beğeni servisleridir. Bu paketlerde kullanılan hesaplar gerçek kişilerden oluşur. Gerçek profillerden gelen beğeniler daha doğal görünür. Bu sayede beğeni hilesi yaptığınızın anlaşılması daha da zorlaşacaktır.

Instagram Beğeni satın al 1 TL

1 TL ücretle Instagram beğenisi satan servis sayısı gittikçe azalıyor. Fiyatlar sürekli değişiklik gösterse de 1 TL’ye beğeni satan servisler yerine daha makul fiyata satış yapan servisleri tercih etmenizi öneririz.

Eğer promosyon amaçlı 1 TL’ye Instagram beğenisi satılıyor ise bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Fakat bir Instagram beğenisi hizmetinin fiyatı 1 TL ise o hizmetten fayda göremeyebilirsiniz. Hatta hesabınıza zarar bile verebilir.

Instagram Beğeni Hilesi 2022 (ücretsiz)

2022 yılının en iyi Instagram beğeni hizmetleri Google’ın ilk sayfalarında ve belli başlı forumların ilgili kategorilerinde bulunabiliyor. Buradaki kullanıcı yorumlarını dikkate alarak en iyi Instagram beğeni hizmetlerini bulabilirsiniz.

2022 yılında en popüler Instagram beğeni hizmeti veren siteleri de bu yöntemlerle bulabilirsiniz.

Instagram Beğeni Satın Al (Türk)

Profilinizdeki paylaşımlara göndereceğiniz beğenilerin Türk olması, bu beğenilerin gerçek kişilerden geldiğinin düşünülmesine sebep olur. Eğer doğal bir profil görünümünüzü bozmadan beğeni satın almak istiyorsanız Türk beğeni satın almanızda fayda var.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.