Ana sayfa HEPSİ YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava müzik & şarkı indir

YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava müzik & şarkı indir

1

YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava Şarkı Müzik İndir

YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava Şarkı Müzik İndir

LÜTFEN YER İMLERİNİZE EKLEYİN

YouTube Mp3 Dönüştürücü – Youtube video linkini kopyalayın ve aşağıdaki boşluğa yapıştırın. Enter tuşuna yada en sağdaki ara butonuna tıklayarak youtube mp3 donüştürücü yü çalıştırın. Kısa süre sonra videonuz mp3 olarak dönüşecek ve bedava müzik indirebileceksiniz.

UYARI : Hemen aşağıda mp3 bönüştürücü çıkmıyor ise  BURAYA TIKLA ve dönüştürmeye başla !

GÜNCELLENİYORUZ…

Önceden tam burada bulunan MP3 Dönüştürücü şuan bakımda! Lütfen daha sonra tekrar gelin. Çok daha hızlı, kaliteli ve reklamsız bir dönüştürücü ile karşınızda olacağız.

YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava Şarkı Müzik İndir

Youtube’da dinlediğiniz şarkıları mobil ve masaüstü cihazlarınızdan rahatlıkla indirebileceğiniz bir yazı yazmış bulunuyoruz. Telefondan şarkı indirmek sizler için artık eziyet olmaktan çıkacak. Youtube müziklerini telefondan ve bilgisayardan rahatlık ile indirmek için aşağıdaki kutucuğa youtube yüklenmiş olan videonun linkini yapıştırın ve dönüştürme işlemi başlasın. İşlem sunucu yoğunluğuna ve video uzunluğuna göre uzun yada kısa sürede sonuçlanacaktır. Lütfen video dönüştürülene kadar sabırla bekleyiniz. Dönüşme işlemi gerçekleştikten sonra ekrana Successfully converted to mp3 (source) şeklinde uyarı gelecektir. Aşağıdaki Yeşil Download butonundan indirebilirsiniz. Söylemek isterim ki;

  •  Butonlarda zararlı yazılım yada reklam yoktur !!!
  • Videolar uzunlukları ile doğru orantılı sürede dönüştürülür. (uzun video daha çok sürede dönüştürülür.)
  • Arka arkaya yaptığınız dönüştürme işlemlerinde 20 saniye kadar beklemeniz gerekir. Geri sayım sonlanınca mp3 dosyanızı indirebilirsiniz.

YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava Şarkı Müzik İndir

Açıklama : 

Youtube üzerinden istediğiniz müzikleri klipleri mp3 dosyasına dönüştürebilirsiniz. Bunu yapmak için youtube üzerinde mp3 e dönüştürmek istediğiniz müziği ya da videoyu açın. Videonun url sini yani linkini yukarıdaki kutucuğa yapıştırın ve çevir tuşuna basın. URL deki video uzunluğuna göre biraz beklemeniz gerekecek. Bekledikten sonra Download tuşuna basın. Yeni sekmede açılan reklamı kapatıp sitemiz üzerinden bir kez daha Download (Yeşil Buton) tuşuna tıklayın ve indirmeye başlayın. Sistem sürekli olarak test edilmekte ve güncellenmektedir. Yapamayan arkadaşlar yorum yaparlarsa yardımcı olunacaktır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!