Ana sayfa HEPSİ Youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü – Webde Yazılım

Youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü – Webde Yazılım

1

Youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü

Youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü

Önsöz

Güncelleme : Yeni konuya girerek youtube linklerinizi mp3 e çevirip bedava indirebilirsiniz. Bu konuya gitmeniz yeterlidir : YouTube Mp3 Dönüştürücü Bedava müzik & şarkı indir

2 ADET PROGRAMIN BİLGİSAYARINIZDA BULUNMASI GEREKMEKTEDİR. HER ZAMAN İŞİNİZE YARAYACAK PROGRAMLAR OLDUĞU İÇİN İNDİRMENİZDE FAYDA VAR.

GEREKEN PROGRAMLAR :

1- FORMAT FACTORY (VİDEO DOSYASINI SES DOSYASINA ÇEVİRİR)
2- İNTERNET DOWNLOAD MENEGER (İNTERNETTEKİ VİDEO DOSYALARINI İNDİRİR)

ÖNEMLİ NOT : DOSYALARI İNDİRDİKTEN SONRA ANTİVİRÜS PROGRAMINIZI DEVRE DIŞI BIRAKMAK ZORUNDASINIZ. PROGRAMLARIN PATCH VE CRACK DOSYALARI HER ZAMAN ANTİVİRÜSLER TARAFINDAN SİLİNİR. DOSYALAR TEMİZDİR.

Merhaba Webde Yazılım okurları…

Bildiğiniz üzere insanların büyük bir kısmı, dinledikleri müzikleri youtube.com adresinden temin etmektedir. İş öyle bir boyuta geldi ki artık sanatçılar orjinal albüm satamayacaklarını anlayarak kendilerine youtube kanalları açıp tüm kliplerini ve albümlerini orada paylaşarak gelir elde etmektedirler. Tabi birde bu müzikleri internetsiz ortamlarda dinleyerek hem veriden kazanmak isteyenler hemde arşiv yapmak isteyenler var.

Malumunuz youtube adresindeki müziklerin online mp3 dönüştürücüleri mevcut. Bu web arayüzlerinin bir çoğu 15 – 20 dakikanın üzerindeki kliplerin ses dosyalarını verememektedirler. Bizlerde bunun çözümünü size bu yazımızda açıkca anlatacağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu yöntem tamamen manuel ama kesin sonuç vermektedir. Kendi işini kendi yapmak isteyenler için buyrun youtube dan 20 dakika üzeri kliplerin mp3 dosyalarını alma yöntemine…

youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü

Anlatım

ADIM 1 : İNTERNET DOWNLOAD MENEGER KURULUMU
internet download meneger

Yukarıdaki resme yada BURAYA tıklayarak programı indirin.

rar şifresi : www.webdeyazilim.com

Aşağıdaki videoyu kullanarak kurulum ve lisans işlemini yapın.

IDM kurulumunu yaptıktan sonra tarayıcınıza idm uzantısını ekleyiniz. Bunun için idm nin kurulu olduğu olduğu klasöre girin. Genelde program dosyaları(x86) içinde olur. Klasörün içinde internet download meneger klasörüne girin ve idman.exe nin bulunduğu dizindeki IDMGCExt.crx adlı dosyayı chrome uzantılar sayfasını açıp üzerine sürüle bırak yapın. Youtube 20 dk üstü mp3 dönüştürücü | Eklenti otomatik kurulacak ve etkinleştirin. Artık 2 saat 3 saatlik tek parca muzikleri indirebileceksiniz. Bunun için youtube üzerinden istediğiniz klibe girip ekrana gelen idm panelinden videonun en düşük kalitesini seçin. Düşük kalite veriden tasarruf etmenizi sağlar. Sonuçta klibi değil sesi kullanacaksınız. Şİmdi diğer programa geçelim.

 ADIM 2 : FORMAT FACTORY KURULUMU

format factory

 Yukarıdaki resme tıklayarak dosyayı indirin

Diğer programların kurulumundaki gibi kurulum yapın. Ekstra bir ayar ve seçenek bulunmamakta ve çok basit bir kuruluma sahiptir.

Youtube 20 dakikadan fazla şarkı indirme

Programları indirip kurduğunuzu varsayıyorum. Bundan sonraki aşama çok daha basittir. Bu kadar zahmete girdik diye düşünmeyin. Artık uzun şarkıları indirebileceğiniz gibi bundan sonra elinizdeki kliplerin mp3 dosyalarını da alabileceksiniz.

Herhangi bir siteden indirdiğiniz klibe sağ tıklayın ve format factory ile açın. Sağ tıklayıp F tuşuna da basabilirsiniz. Aşağıdaki resimdeki gibi ses dosyalarından mp3 olanı seçin…

  1. resimdeki ses dosyalarından mp3 seçtikten sonra en altta dosyanın nereye kaydolacağını seçin. Sonrasında sağ üstten Tamam butonuna tıklayarak ikinci resme geçin. İkinci resimdeki sarı işaretli Başla butonu listenizdeki dosyayı seçtiğiniz formata yani mp3 e dönüştürecektir. Başla butonuna tıklayın. İşlem bitince size bildirim verecektir birkaç dakika bekleyin dosyanız hazır. Güle güle kullanın.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!