Başlangıç Mobil Cihazlar Windows Mağaza üzerinden sosyal medya uygulamalarını ücretsiz indirin !

Windows Mağaza üzerinden sosyal medya uygulamalarını ücretsiz indirin !

2

 Windows Mağaza Sosyal Medya Uygulamalarını Ücretsiz İndir

Tüm  windows cihazlarda bulunan Windows Mağaza ile birçok uygulamayı ücretsiz indirip sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Sosyal Ağ uygulamalarını bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kullanmak istediğinizde yine kullanacağınız program Windows Mağazası olacak. Windows işletim sistemli bilgisayar ve telefonlarda kullanılabilecek olan sosyal ağ uygulamaları ile birçok ayrıcalık sizi bekliyor…

Windows Mağaza Sosyal Medya Uygulamalarını Ücretsiz İndir

Facebook, Whatsapp, İnstagram, Youtube, Tumblr, Scorp Gündem gibi pek çok sosyal ağın uygulamasının bulunduğu windows Mağaza ile uygulamalarınızı tek tık ile indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Neden site üzerinden değil uygulama üzerinden kullanmalıyım ?
Sosyal ağlarınızı uygulamalar üzerinden kontrol etmek size hız ve esneklik kazandıracaktır. Bilgisayarınızı ve telefonunuzu başka işler ile kullandığınız sürelerde anında bildirimler alabilecek ve hiçbir detayı kaçırmayacaksınız. Uygulamalar üzerinden rahatlıkla paylaşım yapabilecek ve cihazlarınızı sosyal ağlarınız ile bütünleştirmiş olacaksınız. Optimize edilmiş yapıları gereği bilgisayarınızı tarayıcıların yaptığı gibi çok fazla yüke maruz bırakmayacaktır. Tüm fonksiyonların tam anlamı ile stabil çalışması için uygulamalar üzerinden erişim sağlamanız size fayda sağlayacaktır.

Windows Mağaza’yı nasıl indirebilirim ?
Windows Mağazasını indirmek için ekstra bir işleme gerek yoktur. Windows 8 – 8.1 – 10 sürümlerinde varsayılan olarak gelmektedir. Win tuşunuza basarak “Mağaza” araması yaptığınızda karşınıza gelecektir. Burada bir Hotmail hesabı ile kayıt olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızda Mağaza bulunmuyor ise formatlamada kullandığınız iso kalıbı bozuk olabilir. Bozuk bir iso dosyasında tek hatanız Mağaza uygulaması olmayacağı için daha temiz bir kurulum yapmanızı öneririm.

Uygulamaları edinip giriş yaptıktan sonra artık bilgisayarınız yada telefonunuz sosyal ağlarınız ile senktronize çalışacak ve daha iyi bir deneyim yaşayacaksınız.

2 Yorum

    • Windows mağazasını kullanabilmek için windows’un daha yeni sürümlerini kullanmalısınız. Yükseltme yaparak ya da windows 10 kurarak daha rahat Windows Mağaza’ya erişebilirsiniz. Belki alternatifi vardır fakat ben windows 7 için mağaza nasıl çalıştırılır bilmiyorum. Zaten tavsiyem eğer 4GB ram var ise windows 10 kullanmanız. Zaten win7 de mağazadan çalıştıracağınız birçok uygulama bilgisayarınızı kasacaktır.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!