Başlangıç Haber Windows lisansınızın süresi yakında dolacak ! Windows uyarısı

Windows lisansınızın süresi yakında dolacak ! Windows uyarısı

256

 Windows lisansınızın süresi yakında dolacak | Windows lisans sorunu bugünlerde birçok kişinin bilgisayarında uyarı olarak çıkmaya hızla devam ediyor. Çevremde neredeyse bu sorun yada uyarıdan artık ne olarak adlandırırsanız adlandırın haberi olmayan yok. Bu uyarının neyden kaynaklandığını ve neden çıktığını biraz araştırdım ve uyarının nasıl giderilebileceği hakkında biraz araştırma yaptım. Buyrun yazımızın devamına…

Windows lisansınızın süresi yakında dolacak

Windows lisansınızın süresi yakında dolacak , windows‘u ayarlar’da etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu uyarıyı alıyorsanız bugünlerde birçok windows kullanıcısı ile aynı sıkıntıyı çekiyorsunuz demektir. Çözümünü sözü çok uzatmadan direk söyleyecek olursam bu uyarıyı kapatmak yada bir daha çıkmamasını sağlamak için yapılması gereken başlıca 2 işlem var.  Bunlardan birincisi windowsu satın aldığınız ürün anahtarı ile aktif etmek. İkincisi ise –ki bu yasal olmayan ama muhtemel olan yöntemdir– windowsu crack, patch yada diğer yollar ile aktive etmektir. Seçim tamamen size kalmış. Bu uyarıyı geçtikten sonra şu yazı ile de ilgilenebilirsiniz : Windows 10’a mavi ışık filtresi geliyor!

Güncelleme ! (20 Ağustos 2017)

Arkadaşlar dosya teslimi sırasında mail servislerinin çıkarmış olduğu sıkıntı nedeni ile dosya farklı bir yere upload edilmiştir. Dosyayı mega üzerinden Buraya Tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için şifre çözme anahtarını girmeniz gerekir:

!Vi8NZrCAYghOE6MdtKd3iJevv1OaJwC6GMacmEk1qH0

NOT : Yazı güncellenmiştir. Artık dosyayı mega üzerinden yukarıdaki bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için ise yorum yapmış olduğunuz mail adresine giriş yapın ve  Şifre Çözme anahtarını kullanın. Şifre çözme anahtarı konu içerisine dahil edilmiştir.

Bu konu ile ilgili yapılan diğer sorgular ;

windows lisansınızın süresi yakında dolacak crack

windows 8 lisansınızın süresi yakında dolacak çözümü

windows 10 lisans süresi uzatma

windows lisans süresi dolunca ne olur

windows 8.1 lisans süresini uzatma

windows lisans süresi dolarsa ne olur

windows 8.1 lisansınızın süresi yakında dolacak çözümü

windows lisansınızın süresi yakında dolacak 2018

256 Yorum

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!