Ana sayfa Haber WhatsApp ile gönderdiğiniz mesajı iptal edebileceksiniz !

WhatsApp ile gönderdiğiniz mesajı iptal edebileceksiniz !

0

WhatsApp, Dünya’da en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve haberleşme uygulaması. Milyarlara ulaşan kullanıcı kitlesi ile günden güne gelişen ve değişen WhatsApp, artık gönderilen mesajları iptal etme imkanı sunuyor. İnstagram üzerinde direct mesaj kullanmış kişilerin de bildiği gibi bu özellik yer yer oldukça işimize yaramaktadır. Yanlışlıkla gönderilmiş, yanlış düzeltilmiş yada farklı bir psikoloji ile gönderilmiş mesajı iptal etmek istediğinizde artık ‘mesaj gönderimini iptal et‘ diyebileceksiniz.

Önce IOS Platformunda !

Mesaj gönderimini iptal etme özelliği önce IOS platformlarında geçerli olacak. Gönderilen mesajın üzerine basıldığında İptal Et ve Gönderimi Düzenle gibi butonlar olacak. Bu sayede yanlışlıkla gönderilen mesajları iptal edebilecek yada düzenleyip yeniden gönderebileceksiniz.

Sadece Mesajlar Değil !

Bu özelliğin sadece mesajların gönderimini iptal etmek adına yaptığını söylesek yalan olur. Zaten böyle bir yeniliği milyonlarca insan bekliyordu fakat WhatsApp bize bir güzellik daha yapıp gönderdiğimiz resim ve videoları da bu özelliğe dahil etti. Artık gönderdiğimiz video ve resimleri de iptal etme olanağımız olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!