Ana sayfa HEPSİ Vodafone ücretsiz 1GB internet kazanın !

Vodafone ücretsiz 1GB internet kazanın !

0

Vodafone Ücretsiz internet 2017 | Bugün tesadüfen öğrendiğim bir yöntem ile bir ay geçerli ücretsiz 1 GB internetin nasıl alınabileceğini anlattığım bu yazıyı okuduğunuzda, 1 GB interneti ücretsiz edinmiş olacaksınız. Hele ki öğrenci iseniz bu internet paketi size ilaç gibi gelecektir. 1 GB ücretsiz vodafone internet yapımı için okumaya devam ediniz…

Vodafone ücretsiz 1 GB internet almak için öncelikle Yanımda uygulamasını yada Online self servisi kullanmanız gerekmektedir. Bu ikisinden herhangi birini kullandığınız taktirde işlemin bir sonraki aşamasına geçebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz internet 2017

Yukarıdaki her hangi birine giriş yaptıktan sonra faturalarınızın hangi yol ile size ulaştırılmasını istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Yani faturalarınız size posta olarak mı yoksa e-posta olarak mı gelsin diye size soruyor. Sizde e-posta dediğiniz zaman birçok masraftan kurtardığınız vodafone için teşekkür olarak 1 GB internet alıyorsunuz.

Bunu yapmalarının sebebi iste gayet etkileyici. Yasal olarak hükmü olan e-postaları kullandığınızda kağıt kullanımını azaltmış oluyorsunuz. Buda çevreyi olumlu etkilediğinden vodafone size teşekkür ediyor. Bunu çevre için mi kolaylık için mi yapıyor bilinmez ama 1GB internetten çevreyi koruyarak yararlanmayı kim istemez ki ?

Vodafone konferans görüşmeleri hakkında bilgi almak için ilgili makaleyi sitemizden okuyabilirsiniz.

Not: Faturasızlarda denenmemiştir. Faturalı hatların tamamında (Anlık Bilgi) geçerlidir ve 1 GB internetiniz anında hattınıza tanımlanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!