Ana sayfa HEPSİ Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu

Vodafone 21 Kasım 2016 Şebeke Sorunu

0

Vodafone 21 Kasım 2016 Pazartesi günü öğlen öncesinde yaşanan bilinmeyen bir neden yüzünden çöktü. Aksaklık tüm Türkiye’de yaşanıyor.

Türkiye’nin sayılı ve önde gelen operatör servislerinden Vodafone, bugün itibariyle henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü hizmet veremez hale geldi.

Vodafone 21 Kasım Pazartesi günü öğlen öncesinde bilinmeyen bir sebepten ötürü aniten çekim gücü düşen ve tüm Vodafone numaralarının ne arama yapabilme ne de arama kabul edebilme özelliği aktif oldu. Bir anda telefonlarda yazan ‘Serviş Dışı’ ibaresi tüm kullanıcıları şaşırttı. Tüm hizmetlerin sınırlanırıldığı ve kullanılmaz hale geldiği Vodafone, kullanıcılarını çıldırttı.

Yaşanan aksaklıklar nedeniyle ülkenin tamamında yer yer ve Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinde özellikle Vodafone’nin çöktüğü ortaya çıktı. Vodafone hattı çekmeyen kişilerin müşteri hizmetlerine yaptığı aramalar nedeniyle de müşteri hizmetleri servisi çağrılar nedeniyle yetersiz kaldı.

Vodafone şebeke sorununun kaynağı hakkında henüz net bir açıklama yapılmamışken, sorunun gün içinde çözülmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!