Ana sayfa HEPSİ Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

17

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Vip danışmanlık olarak kendilerini tanıtıp 850 ile başlayan numaralardan sizi arayan ve sağlık sigortası borcunuz olduğunu söyleyen kişilere kesinlikle inanmayın. Bunlar kesinlikle dolandırıcıdır ve hesap bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini vermemektedirler.

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Telefonunuzu 850 ile başlayan bir numara aradığında sizi şurdan arıyorum burdan arıyorum diye başlıyorsa bilin ki %90 dolandırıcıdır. 850 ücretsiz servisler için kullanılan bir numaradır ve kimse sizi ücretsiz arama yapılmasını istediği numara ile aramaz. Arıyorsa işkillenmekte fayda vardır. Son zamanlarda artış gösteren sağlık sigortası yalanına sizlerde düşmeyin. Devletin hiçbir kurumu 850 ile başlayan bir nuamradan sizi arayarak borç bilgilendirmesi yapmaz. Bunu posta yoluyla yada haklarının tamamını aldıkları numaralar ile (SAĞLIK BAKANLIĞI) iletişime geçerler. Resmi uzantılı siteler üzerinden bilgi verirler. edu.tr gov.tr gibi… İşin özeti hangi kurum olursa olsun telefondan internetten yada başka bir yoldan sizden borç talep etmez. Borcunuz varsa kamu kuruluşları tarafından evinize posta gönderilir ve görüşmek için bir kamu dairesine gitmeniz gerekir. Yine ödemeniz gereken bir borcunuz var ise kamu dairesinde makbuzlar karşılığında memurlar tarafından yapılır. Gelelim özel firmalara. Hiçbir firma fatura kesmeden sizden alacaklı olamaz. Resmi bir dille avukatlık yada hacizlik olacaksınız diye sizi tehtid etseler bile bunlara inanmamanızda fayda var.
Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı
Şahsen benide aradılar bu konuyla ilgili birçok kişinin canı yandığından bilgilendirmek istedim. Beni aradıklarında borcumu kabullenip ne kadar olduğunu nereye yatırmam gerektiğini ve neler yapmam gerektiğini sordum. Hesap numaralarını ve kullandıkları sitenin verilerini incelemeye aldım. Bişey yapacağımdan değilde yinede önlem almakta fayda var. Görüşme sonlandığında ‘siz bilirsiniz saat 3 e kadar onay vermezseniz faizli borcunuz için aranacaksınız’ dediler. Baştan sona entrika.

Bu oyunlara gelmemeniz dileğiyle. Ayrıca sizi arayan numaraları yorum olarak yazın ki karaliste oluşsun ve insanlar bu numaralara dikkat etsinler. Daha fazla insanı dolandırmasınlar…

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Arayan numara : 850 288 39 92
Host ip : 94.73.148.77
Oluşturma tarihi: 01.04.2016

Görüldüğü üzere 1 aylık kurulmuş bir firma 1 yıllık sigorta ücreti istiyor…

17 Yorum

  1. Size% 3 oranında bir kredi almamıza yardımcı olmak için buradayız ve kredi kontrolü yapmamakta, borç kişisel borç borcu konsolidasyonu, risk sermayesi, işletme kredileri, eğitim kredileri, mortgage kredisi veya “herhangi bir nedenle kredi” teklifi veriyoruz. Bununla birlikte, yöntemimiz gerekli borç miktarını ve karşılayabileceğiniz süreyi gösterebilme imkanı sunar. ([email protected]).

  2. Bilgiler icin cok tesekür ederim. Ben türkiyeye almanyadan yeni geldim. Türkiyede calismiyorum calismadimda. Nasil olacak sigortam?

    • Sağlık sigortası dolandırıcılığı başlıklı bu yazıda, ülkemizdeki sigorta çeşitleri yada sigortalardan nasıl faydalanılacağı hakkında değil, sigorta dolandırıcıları hakkında bilgi verilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!