Ana sayfa HEPSİ Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

17

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Vip danışmanlık olarak kendilerini tanıtıp 850 ile başlayan numaralardan sizi arayan ve sağlık sigortası borcunuz olduğunu söyleyen kişilere kesinlikle inanmayın. Bunlar kesinlikle dolandırıcıdır ve hesap bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini vermemektedirler.

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Telefonunuzu 850 ile başlayan bir numara aradığında sizi şurdan arıyorum burdan arıyorum diye başlıyorsa bilin ki %90 dolandırıcıdır. 850 ücretsiz servisler için kullanılan bir numaradır ve kimse sizi ücretsiz arama yapılmasını istediği numara ile aramaz. Arıyorsa işkillenmekte fayda vardır. Son zamanlarda artış gösteren sağlık sigortası yalanına sizlerde düşmeyin. Devletin hiçbir kurumu 850 ile başlayan bir nuamradan sizi arayarak borç bilgilendirmesi yapmaz. Bunu posta yoluyla yada haklarının tamamını aldıkları numaralar ile (SAĞLIK BAKANLIĞI) iletişime geçerler. Resmi uzantılı siteler üzerinden bilgi verirler. edu.tr gov.tr gibi… İşin özeti hangi kurum olursa olsun telefondan internetten yada başka bir yoldan sizden borç talep etmez. Borcunuz varsa kamu kuruluşları tarafından evinize posta gönderilir ve görüşmek için bir kamu dairesine gitmeniz gerekir. Yine ödemeniz gereken bir borcunuz var ise kamu dairesinde makbuzlar karşılığında memurlar tarafından yapılır. Gelelim özel firmalara. Hiçbir firma fatura kesmeden sizden alacaklı olamaz. Resmi bir dille avukatlık yada hacizlik olacaksınız diye sizi tehtid etseler bile bunlara inanmamanızda fayda var.
Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı
Şahsen benide aradılar bu konuyla ilgili birçok kişinin canı yandığından bilgilendirmek istedim. Beni aradıklarında borcumu kabullenip ne kadar olduğunu nereye yatırmam gerektiğini ve neler yapmam gerektiğini sordum. Hesap numaralarını ve kullandıkları sitenin verilerini incelemeye aldım. Bişey yapacağımdan değilde yinede önlem almakta fayda var. Görüşme sonlandığında ‘siz bilirsiniz saat 3 e kadar onay vermezseniz faizli borcunuz için aranacaksınız’ dediler. Baştan sona entrika.

Bu oyunlara gelmemeniz dileğiyle. Ayrıca sizi arayan numaraları yorum olarak yazın ki karaliste oluşsun ve insanlar bu numaralara dikkat etsinler. Daha fazla insanı dolandırmasınlar…

Vip Danışmanlık Dolandırıcılığı – Sağlık Sigortası Dolandırıcılığı

Arayan numara : 850 288 39 92
Host ip : 94.73.148.77
Oluşturma tarihi: 01.04.2016

Görüldüğü üzere 1 aylık kurulmuş bir firma 1 yıllık sigorta ücreti istiyor…

17 Yorum

 1. Size% 3 oranında bir kredi almamıza yardımcı olmak için buradayız ve kredi kontrolü yapmamakta, borç kişisel borç borcu konsolidasyonu, risk sermayesi, işletme kredileri, eğitim kredileri, mortgage kredisi veya “herhangi bir nedenle kredi” teklifi veriyoruz. Bununla birlikte, yöntemimiz gerekli borç miktarını ve karşılayabileceğiniz süreyi gösterebilme imkanı sunar. ([email protected]).

 2. Bilgiler icin cok tesekür ederim. Ben türkiyeye almanyadan yeni geldim. Türkiyede calismiyorum calismadimda. Nasil olacak sigortam?

  • Sağlık sigortası dolandırıcılığı başlıklı bu yazıda, ülkemizdeki sigorta çeşitleri yada sigortalardan nasıl faydalanılacağı hakkında değil, sigorta dolandırıcıları hakkında bilgi verilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

 3. 0850 288 8286 nolu numara beni aradı bugün öğlen 12 ye kadat 367 tl yatırmazsan 3850 tl borç gelecek die dosyayı kapatmak için 367 tl postaneye yatırman gerekiyor diyorlar medikal falan birşeylerden bahsediyorlar ben böyle birseye baş vuru yaptığımı hatırlamıyorum sesli onay vermişsiniz diyor napacam bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz [email protected]

  • Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz Halil bey.
   Yapmanız gereken şudur ki ;
   Kesinlikle istediklerini yapmayın ve aradıklarında asla yapmayacağınızı söyleyin. Dikkate almayın. Sizin onayınız olmadan hiçbir şekilde cebinizden para çıkmayacaktır. Sizin de bu onayı vermemeniz çok önemli. Sizi korkutup paranızı almanın peşindeler. Burada birçok kişi bu parayı ödemedi ve bir daha aranmadılar. Sizde öyle yapınız.
   Bu yorumu mail adresine de gönderdik.

 4. Beni bugün 0850 288 85 95 numaralı telefondan aradılar vip sağlık hizmetlerinden ariyoruz dediler ve ben elektronik imza ile buraya kayıt olmuşum 2460 tl borcun var odemezseniz sizi dava edicez dediler bende konuşmalar telefonumda kayıtlı bunları dava etsem bir netice alabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı

  • Elinizdeki delil ile dava açabilirsiniz. Eğer elinizde karşıdaki kişiye ait geçerli bilgiler mevcut ise tabiki. Kayda değer bir telefon numarası iletişim adresi banka adresi yada başka bir bilgi sunamadıktan sonra davanızın sonuçlanacağını sanmıyorum. Kimi neden şikayet ediyorsun dediklerinde bir gerekçe ve bir sanık göstermelisiniz.

 5. 08502886998 numaradanda az önce beni aradı bir bayan bende ağzıma geleni saydım daha sonra yüzüne kapattım . bir dakika sonra tekrar aradı açtım kadın bana allah senin belanı vermiş gözlerin şaşı olmuş laflar saydı bende tekrar ne geldiyse saydım sahtekar kadına kapattım.

 6. 08502886998 den vip sağlık hiz. danışmanlık diye beni de aradılar. İşin garip tarafı adresime nasıl ulaştıkları. 155 ‘i aradım takibe aldırmak için. Savcılığa gitmek lazım peşini bırakmadan savcılığıa gitmek gerekiyor.

 7. 08502886998 den vip danışmanlık diye aradılar ses kaydı ile 1 yıl önce onay vermişim bizzat görüşmeyi kabul etmiyorlar 1600 lira istedi sahtekarlar yoksa savcılığa suç duyurusu vb ile korkuttu dolandırıcılar.

 8. Selamlar Bunlar 08502886998 numaradan beni de aradılar Özel vip sağlık sigortası falan dediler.2880 tl borcunuz var dediler.Yalancılar telefonu kapattı lar hemen. Hemen 155 aradım ve bilgi verdim.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!