Başlangıç Video Tarihe Adını Yazdırmış En İyi Hackerlar!

Tarihe Adını Yazdırmış En İyi Hackerlar!

1

Merhaba sevgili dostlar ❤️ Bu videoda sizlere en iyi hackerlar hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Video içerisinde yaptıkları ile ses getiren ve en iyi hackerlar listelerinde yer alan bir çok hacker bulunuyor. Bu hackerların yaptıkları işler, kazandıkları ve çaldıkları paralar hakkında da video içerisinde bilgiye ulaşmak mümkün.

En iyi hackerlar her zaman en çok bilinen hackerlar olmayabilir. Herkese göre bir hackerın iyi ya da kötü olması söz konusu olabilir. Bu yüzden tüm hackerlar bu listeye dahil edildi ve seçim bir nebze size bırakıldı.

Video sonunda bonus olarak sunulan hacker ise listeye farklı bir şekilde dahil edildi. Bu hacker, yaptıkları ile kendinden önce listelenen bir önceki hacker kadar saygıyı hak ediyor. Yaptıkları işler hala günümüzde bir çok bilgi işleme kurallarının temellerini oluşturuyor. Amerika gizli servisinin kullanıcı verilerine izinsiz ve kuralsız erişiyor olmasını yanlış bulup bunu engelleyen Hacker’dan, devletlerin vatandaşlardan ne düzeyde bilgi sakladığını ifşa eden hackerlara kadar bulabildiğimiz tüm hackerları listeye dahil etmeye çalıştık.

Video hakkındaki soru, görüş ve önerilerinizi lütfen yorum yaparak belirtin. Ayrıca videoyu beğenip kanalımıza abone olarak bizlere destek olurken sonraki içeriklerden de ilk elden haberdar olabilirsiniz. Ücretsiz abone olmak için tıklayın: 🚩 http://bit.ly/webdeyazilim-abone-ol 🚩

1 COMMENT

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!

Exit mobile version