Ana sayfa Haber Swatch Akıllı Saat için kolları sıvadı

Swatch Akıllı Saat için kolları sıvadı

0

Swatch akıllı saat için galeri yazının sonundadır.

Saat meraklılarının yakından takip ettiği Swatch bu kez de akıllı saatler üzerinde yoğunlaştı ve saatler için işletim sistemi geliştirmeye odaklandı.

5Swatch

Swatch Smart Watch

Akıllı telefonların gelişmesi ve telefon üreticilerinin artık telefonların yanında akıllı saat de satması, zaten iyi bir saat üreticisi olan Swatch’ı harekete geçirdi.

4Swatch

Swatch Smart Watch

İsviçreli bir saat üretim firması olan Swatch, bu saatlerin işletim sistemlerine kafayı takmış durumda. Rakiplerinin akıllı saat üretimi konusundaki başarısını göz ardı etmediğini bu kararı ile anlamış bulunuyoruz.

3Swatch

Swatch Smart Watch

Üretilecek olan akıllı saatlerin en önemli yanı ise işletim sistemi olacak. Tamamen Swatch’a özgü, düşük güç tüketimine odaklanmış olan işletim sistemi, tamamen portatif, şık ve kullanışlı bir kasanın içinde çalıştırılacak.

2Swatch

Swatch Smart Watch

Yeni bir işletim sistemi geliştirmek büyük risk almak demektir. Google ve Apple gibi rakiplere meydan okumak kolay değil. Fakat şarj süresi ve tasarım anlamında iyileştirmelere gidildiği taktirde bu meydan okuma olumlu sonuç verebilir.

1Swatch

Swatch Smart Watch

Swatch Akıllı Saat konusunda oldukça kararlı görünüyor. Saat meraklıları ilerleyen zamanlarda bu saatleri alıp kullanma imkanı bulacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!