Ana sayfa Haber Samsung 850 EVO (2.5″) Serisinin 4TB SSD Modeli Çıktı

Samsung 850 EVO (2.5″) Serisinin 4TB SSD Modeli Çıktı

SSD üretimi konusunda rakiplerini geride bırakmayı başaran Samsung, Evo modeline 4TB Kapasiteli olan versiyonu ekledi.

0

Samsung 850 EVO 4TB | Dünya’nın en büyük teknoloji firmalarından biri olan Samsung, ürettiği pek çok çeşit üründe kaliteyi sunmayı başarıyor. Ürettiği Telefon, tablet, bilgisayar, çeşitli görüntüleme aygıtları ve robotların yanı sıra Depolama sorunlarına çözümler de üretiyor.

Samsung 850 EVO 4TB
Samsung SSD Evo 4TB

Depolama sorunları nelerdir hepimiz biliriz. Diskin yavaş çalışması, o kadar güvenerek arşivlediğiniz dosyaların birdenbire bozulan diskin içinde sonsuzluğa doğru yola çıkması, disklerin çalışırken ses çıkarması, garanti sorunları vesaire vesaire…

Samsung 850 EVO 4TB

Samsung 850 EVO 4TB
Samsung SSD Evo 4TB

Tüm bu sorunları en az yaşatan ve okuma yazma konusunda rakiplerini geride bırakan, en önemlisi de bu performansı uzun zamana yayabilen bir SSD olan Samsung EVO SSD, 250GB / 500GB / 1TB / 2TB / modellerinden sonra 4TB olan modelini de satışa çıkardı. Üst düzey performans ve daha çok SSD depolaması isteyenlere hitap eden bu model iş ortamlarına daha uygun görünüyor.

Samsung 850 EVO 4TB
Samsung SSD Evo 4TB

Samsung Evo 850 serisinin 4TB olan modelinin fiyatı (18.03.2017) Samsung’un resmi sitesinde tanesi $1,499.99 dan satılmaktadır. Bu fiyat tüm model ve klasmanlar arasında en ucuz olan modele aittir. Birçok kritere göre fiyatı değişmektedir. Türkiye üzerinde satışı ise ortalama 6,000.00₺ dır. Bu fiyata alınır mı demeyin dostlar. Büyük şirketlere göre artık veri = para demektir. İşleri stabil bir şekilde yürütmek için ideal bir yatırım olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!