Yazılım ve Teknoloji Dünyasından yenilikleri yorumlayarak okurlarına en doğru şekilde sunmayı hedefleyen platformumuz 2016 yılından günümüze yayın hayatına devam etmektedir. Mobil ve masaüstü platformları için eğitici içerikler üretirken, yazılım geliştirme öğrencilerine de destek olacak makaleler yayınlayan webdeyazilim.com ekibi öğrendiklerini öğreterek yayın hayatına devam edecek, bilginin yayılmasına katkıda bulunacaktır. İçeriklerimiz genelde bu örneklerdeki gibidir.

webdeyazilim.com diğer sitelerden farklı olarak kullanıcılarına daha da yakın olduğunu hissettirmek için sürekli olarak kullanıcılarının sorunlarını dinler, çözüme kavuşturur ve yeni sorunlar ile karşılaşmamaları için fikirler üretir. webdeyazilim.com üyeleri her zaman ilginç konularda bilgi sahibi olurken, çok az kişinin bildiği konularda da bilgi sahibi olmuşlardır. Ayrıcalıklı içerikler ile tamamen özgün çalışır ve üyelerine gerçek bilgiler verir.

webdeyazilim.com üzerinde bulunan linkler sürekli olarak güncellenir. Bu linkler üzerinden yeni dizinleri, yeni makaleleri, yeni hizmetleri ve diğer yenilikleri takip edebilirsiniz. Kırık linkleri mümkün olduğu sürece üzerinde barındırmamaya çalışır. webdeyazilim.com içeriklerine sosyal medya hesaplarını takip ederek de erişebilirsiniz.

webdeyazilim.com üyeleri bazı durumlarda içeriklerini yayınlamak, bilgilerini aktarmak ve eklenmiş bilgileri düzenlemek isteyebilir. Bu durumda editörlük başvurusu yaparak bilgi birikimini insanlara aktarabilir. Editör ve içerik sağlayıcı olmak için webdeyazilim.com iletişim sayfasında bulunan formu “Editörlük Başvurusu” konu başlığı ile doldurup gerekli açıklama ile birlikte göndermek yeterlidir.

webdeyazilim.com ile her zaman iletişimde kalmak için öncelikle sürekli sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz. Sosyal medya hesaplarından bizi ‘ webdeyazilim ‘ kullanıcı adları ile bulabilirsiniz. Facebook , Twitter , Instagram , Google+ ve YouTube hesaplarımızı takip edebilir, sürekli yayınlanan içerikleri takip edebilirsiniz.