Ana sayfa HEPSİ Pırıl Halı Yıkama – Kahramanmaraş

Pırıl Halı Yıkama – Kahramanmaraş

0

Kahramanmaraş halı yıkama ve Pırıl Halı yıkama sorgularını görüntülemektesiniz.

Pırıl halı yıkama Kahramanmaraş

Dokuz yıllık tecrübesi ile Kahramanmaraş’ın ilk halı yıkamacısı olma özelliğini taşıyan Pırıl Halı Yıkama’nın kurucusu sn. Emrah Biricik Kahramanmaraş’ta Halı yıkamacılar derneği Başkan Yardımcılığı yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ile halılarınızı teknolojinin son yeniliklerini kullanarak temizlemekte, Hatta temizlikten fazlasını vaad etmektedirler.

 

Yorganlarınızı Nasıl Yıkıyorlar?

Yorganlarınızın tür,boyut,biçim ve kalitelerine göre sınıflandırarak bu sınıflandırmaya göre temizlik işlemine başlıyorlar. Her ürünü aynı işlemden geçirmiyorlar. Yorganlarınızı kesinlikle aldıkları kadar kaliteli, sadece çok daha temiz haliyle teslim ediyorlar.

Hijyeni son derece önemli olan yorganlarınızında buhar temizliğinden geçmesini sağlıyorlar. 200 derecede tüm kirlerinden arınan yorganlarınız sterilize olmuş vaziyette evlerinize servis ediliyor.

 

Kilimlerinizi Nasıl Yıkıyorlar?

 

Diğer yıkama işlemlerinde olduğu gibi, kilimlerinizi özenle yıkıyor ve sizlere servis ediyorlar. Kilimleriniz standart halı yıkama işlemlerinden geçmektedir. Halıdan farklı olarak daha hassas oldukları için farklı ayarlar uyguladıkları yıkama makinelerinde yıkanma işlemleri gerçekleştiriyorlar.

 

Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Koltuklarınızın temizliği gerek iş yerinizde gerek evinizde olmak üzere son derece önemlidir. Gelen müşterileriniz olsun misafirleriniz olsun koltuklarınıza bir kere dikkatlice bakarlar. Temiz ve iyi görünen koltuklar, insanları daha iyi ağırlamanız anlamına gelir.

Koltuklarınızın yapısına göre malzeme kullanarak biyolojik deterjanlar ile son derece sağlıklı ve steril bir çalışma yapıyorlar. Koltuklarınızı Pırıl Halı Yıkama güvencesinde temizletin.

 

Yolluk Yıkama İşlemi

Yolluklarınızı tıpkı halı ve kilim yıkamada olduğu gibi, yolluklarınızın yapısına göre kriterler oluşturarak yıkıyorlar. Temizliği son derece önemli olan yolluklarınızı yenisi gibi temiz gönderiyorlar.

Gerek kullandıkları deterjanlar olsun gerek ise kullandıkları makineler olsun, bünyelerinde  çalışan uzman kadronun gücü ile , Kahramanmaraş’ın en iyi ve en tecrübeli halı yıkamacısı haline gelmişlerdir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!