Genel, Haber

Limitsizamca Net ve Org Kapandı Mı? Alternatif ✔️ 2022

Limitsizamca kapandıktan sonra alternatifleri yaygın olarak kullanılmaya başladı. Fakat limitsizamca gibi premium indirme kalitesinde hizmet veren siteleri bulmak oldukça güç. Bu yazıda limitsizamca net ve org gibi sitelerin alternatiflerini değerlendirirken kapanan bu site hakkındaki soruları da yanıtlıyor olacağız.

Limitsizamca

Limitsizamca Nedir?

Film, dizi, oyun, program, işletim sistemi ve eğitim setleri gibi konularda dosya indirmek istediğinizde pek çok iste kullanırsınız. Ücretli ürünleri ücretsiz şekilde indirmenize sağlayan bu sitelerde yaşanan sorunlardan biri indirme hızıdır. Limitsizamca net org gibi uzantılara sahip bu site tam olarak bu sorunu çözmeye odaklanmıştır.

İnternet üzerindeki pek çok indirme sitesi dosyaları Turbobit gibi premium indirme sitelerine yükler. Limitsizamca sitesi bu tür dosyaları Yandex Disk, Mega gibi ücretsiz bulut depolama hizmetlerine yükler. Bu sayede limitlendirilmiş indirme hızı yerine maksimum hızda dosya indirmenize imkan verilmiş olur.

Yasadışı olduğu için bu site .net ve .org uzantılarında yayın yaptıktan sonra erişim engeline maruz kalmıştı. Daha sonra ise Pc Oyunları olarak yayına bir süre devam etti. En nihayetinde tüm adresleri engellendi ve Limitsizamca projesi tarihin tozlu rafları arasındaki yerini aldı.

Limitsizamca Kapandı mı?

Limitsizamca.net ve limitsizamca.org sitesi kapandı. Erişim engeli gelen bu projeler bir süre daha yayına devam ettikten sonra yayına kapandı. Tekrar yenileri açılmadı.

Limitsizamca Net çalışıyor mu?

Limitsizamca projesinin .net uzantısı artık çalışmıyor. Günümüzde alternatif birkaç site bulunsa da limitsizamca.net projesi artık aktif değil.

limitsizamca

Limitsizamca Org çalışıyor mu?

Limitsizamca projesinin .org uzantısı artık çalışmıyor. Günümüzde alternatif birkaç site bulunsa da limitsizamca.org projesi artık aktif değil.

Limitsizamca Alternatif var mı?

Limitsizamca alternatifleri araştırırken indirmek istediğiniz dosya türünün indirilebildiği en iyi siteleri bulmanız gerekir. Yani, oyun indirmek istediğinizde oyun sitelerini, film indirmek istediğinizde film sitelerini araştırmanızda fayda var.

Limitsizamca bunların her birini aynı sitede barındırıyordu. O yüzden en iyilerden biriydi. Bu yüzden de alternatifleri halen araştırılıyor. Bugün bu tarz içerikleri indirebileceğiniz arşivler torrent formatında bulunabilir. İndirmeden dizi film izlemek için ise Dizipal kullanılabilir.

Limitsizamca Arşiv tutuyor mu?

Limitsizamca arşivleri internette dolanıyor olsa da her birini tek bir yerde bulmak mümkün gibi görünmüyor. Bu kadar büyük dosyaları kimse upload etmiyor. Etse de yine eskisi gibi ücretsiz depolama sitelerine yüklemiyor.

Mega ve Yandex sık sık telif kontrolü yapan servisler. Bu gibi warez içerikleri tespit ettiği anda hesapları engelleyebiliyor. Özellikle MEGA bu konuda oldukça titiz.

Limitsizamca Net açılmıyor sebebi nedir?

Warez içerik (yasa dışı) sunduğu için erişim engeline maruz kalan Limitsizamca Net sitesi ORG uzantısı ile yayına devam ediyordu. Burası da engellenince artık yayına devam etmeme kararı almış olmalı.

Limitsizamca PC Oyunları sitesine yönleniyor!

Limitsizamca PC oyunları sitesi ile bir süre daha yayına devam etmiş olsa da artık tüm site ve uzantıları yayına kapalı. PC oyunları için alternatif siteler çoğalmış durumda.

Bu içeriği buradan değerlendirebilirsiniz.
[1 kişinin oyu: 5]
Posted by
Bilir Kişi

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.