Başlangıç Haber Kırmızı iPhone 7

Kırmızı iPhone 7

0

Kırmızı iPhone 7 Bugün sizler için iPhone 7 serisinin en yeni seçeneği olan Red – Kırmızı modelini inceledik ve yorumladık. Öncelikle bu modeli diğer iPhone 7 serisinden ayıran en önemli özellik elde edilecek gelirin büyük bir çoğunluğu HIV/AIDS hastalarına ilaç sağlamak ve hasta yada hastalık virüsü taşıyan insanları , daha doğmamış çocukları hayata geri kazandırmak. Bunu daha önce Apple Store’da gördüğümüzde bir çoğumuz bunun farkına varmamıştır fakat şimdi iPhone bu anlamda bir farkındalık yaratmak ve bunu dikkatli bir dil ile gerçekleştirmek için böyle bir yol izlemiş.

Kırmızı iPhone 7

Biz açıkçası bu renk seçeneğini diğer modellere ve renklere nazaran daha güzel ve estetik bulduk çünkü daha öncesinde simsiyah renk seçeneği ile iPhone 7 serisinde bizleri bir hayli memnun etmişti fakat bu yeni çıkardığı Red – Kırmızı modeli ise sadece iPhone değil bütün mobil sektöründe farkındalığını ve marka hacmini fazlası ile ortaya koyduğu aşikar. Biraz da eleştirecek olursak orta butonun da belki kırmızı olmasını isteyebilirdik bunu da diğer Gold ve Silver renklerindeki ara geçişleri gördüğümden dolayı belirtmek istedim. Tabii ki bu bir kusur değil fakat kesinlikle kullanıcıların bir çoğunluğunun bu konuda benim gibi düşüneceklerinden şüphem yok. Hafıza konusunda 128 ve 256 Gb sunan Red – Kırmızı modeli sizler için Türkiye fiyatı;

Kırmızı iPhone 7

128 Gb – 4299 TL

256 Gb – 4800 TL

sunmakta. Biraz yüksek bir fiyat olsa da kullanıcıları için fiyat konusu geçen sürümlere göre pek fark etmeyecektir.

Bu modeli yakın süre içinde elimize alıp sizlere yeni yeni resimler ekleyip konumuzu bu konu üzerinden sürdürmeyi düşünüyoruz. Sizler de bu konu hakkındaki görüş ve önerilerinizi konu altındaki yoruma yazmanız bizleri memnun eder.

Yanıt Ver

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!