Ana sayfa HEPSİ KeePass Temel Eğitim Dersi 1

KeePass Temel Eğitim Dersi 1

1

KeePass Nedir ?
KeePass Programı Web üzerindeki üyelik isminizi ve şifrelerinizi saklayabilen açık kaynak kodlu bir yazılımdır . Bu yazılım sizlere güvenli bir şifre saklama data’sı oluşturmanızı ve üye olduğunuz yüzlerce siteye sadece tek tık ile bilgileri otomatik doldurtmaya yarayan yazılımdır .

KeePass Yazılımının Faydası nelerdir ?

Bu program orta düzey kullanıcıları tarafından rahatça kullanılabilinir . Güvenliği bir üst seviyeye çıkartabilir ve kredi kartı , kimlik , hastane ,mail , sosyal medya hesapları gibi bir çok bilgilerinizi güvenle saklayabileceğiniz bir yazılım .

KeePass’Programına Neden Güvenmeliyiz ?

Bu program açık kaynak kodlu olmasına rağmen birçok kod sever dostlar tarafından incelenmiş güvenilir arka kapı vs . bulunmadığı ortaya konulmuştur.

KeePass Eğitim Dersleri 1. Kısım

KeePass Programı kapsamlı ve geliştirilebilir olduğundan bir kaç derste sizlere genel kullanımını ve pluginlerin Aktif/Deaktif yapabilmeyi , dil dosyası eklemeyi . Güvenili şifre oluşumu ve 256 bit şifrenin nasıl oluşturulduğu konuları işlenmiştir . Programın kurulumu ile ilgili bilgileri aşağıdaki videoda bulacaksınız iyi seyirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!