Ana sayfa Web Geliştirme İstanbul WebSite Tasarım Hizmetlerimiz

İstanbul WebSite Tasarım Hizmetlerimiz

0
Web Tasarım

 İstanbul Web Tasarım Hizmetleri

İstanbul Web Tasarım hizmetlerimiz ile son zamanlarda yaptığımız işlerle rakiplerimizin önüne geçmeyi başardık. İstanbul şehrindeki işletme sahiplerinin ve şahısların web tasarım hizmetlerini özenle ve titizlikle sonuçlandırdık. İstanbul Web Site Tasarımı |  Kısa süre içerisinde teslim edilen onca işten sonra kendimizi sektöre kabul ettirmek hiçte zor olmadı. Bu işin eğitimini almış, eğitimini almakta ve bu alanda uzmanlaşmış ekibimiz ile sürekli gelişen bu yapının vazgeçilmez parçası olma yolunda ilerliyoruz.

Neler Yaptık ?

Kısa sürede devasa yol kat eden Webde Yazılım ekibi, bu zamana kadar ulaştığı müşteri kitlesi ile ortak çalışmalar yürütmüştür. Müşterilerinin taleplerine büyük ölçüde katkı sağlayarak teslim etmiştir. Arama motorlarında rakiplerini 1-10 hafta gibi kısa sürede geri bırakan müşterilerimiz, kazançlarını katlamayı başarmışlardır. Müşteri kitlesi ile arama motorunda buluşan, müşteri kitlesini arama motorlarında büyüten ve müşterileri  tarafından rahatlıkla bulunabilen firmaları referans edindik. Bu güne kadar teslim ettiğimiz işlerin başarı oranı Google tarafından %99 olarak değerlendirildi. (İsteyen tüm mecralara raporu sunulabilir!)

İstanbul Web Tasarım Hizmetleri

İstenilen Web Tasarım hizmetleri doğrultusunda müşterilerimizin çalışma prensipleri ve müşterileri ile diyalogları arasında bir ortak nokta belirledik. Bu nokta doğrultusunda işletmenin tüm değerleri göz önünde bulundurulduğunda ortaya çıkan taslak doğrultusunda yapılması istenen web sitelerinin taslaklarını ortaya çıkardık. Bu taslakları güçlü ve tamamen firmaya özel grafik tasarımlar ile daha da güçlü hale getirdik. Arayüzü tamamlanan web sitesinin tüm bakımları ve son rötuşları yapıldıktan sonra firmanın müşterilerinin hizmetine açılmasını sağladık.

Tamamen kullanıcı dostu olan bu web sistemleri sayesinde müşteri kitlesinin site üzerinde çok rahat gezinebilmesi ve istediğini istediği yerde bulabilmesi için özel stratejiler geliştirdik. Müşterilerin siteye giriş yolu olarak kullandıkları Tablet, televizyon , cep telefonu ve bilgisayar modelleri ve çeşitleri göz önünde bulundurularak responsive (Her cihaz ile sorunsuz çalışabilen) siteler geliştirdik ve teslim ettik.

Müşterilerimizin müşterilerini de göz önünde bulundurmamak gibi bir hatayı asla yapmadık. Bu sayede geliştirdiğimiz birçok sistem şuan Google ve iş ortaklarımız sayesinde zirveye ulaştı. Her ilde olduğu gibi İstanbul’da da  web tasarım hizmeti vererek İstanbullu müşterilerimizin de web tasarım ihtiyaçlarını karşıladık. İstanbul Web Tasarım

Müşteri kitlesini zamanla büyüten kendi müşterilerimiz, bu durumun işleri üzerindeki etkisinden bahsettiklerinde, onları yeniliklerden haberdar edip daha başka neler yapılabilir diye görüşmeler yaptık. Bu görüşmeler doğrultusunda E-Ticaret temeline dayanan müşterilerimizin sitelerini yine bu doğrultuda geliştirdik.

İnternet üzerinden satış yapmaya karar vermiş tüm müşterilerimiz ile ayrı bir görüşme sürecine girdik ve sistemlerini geliştirerek müşterilerine daha çok hizmet verebilmelerini kolaylaştırdık. Bu sayede sattıkları ürünleri arama motorlarında ve internet ortamında müşterilerine ulaştırabildiler ve satışlarını büyük oranlarda arttırdılar.

Bu gelişmede payımızın olması bize yeterince mutluluk sağladı. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman değerli bildik. Yaptığımız iş ve arkamızdaki müşteri kitlemiz ile bunu ispatlamak hiçte zor olmayacaktır. Arama motoru optimizasyonu konusunda da müşterilerimizi mutlu etmeyi başardık.

İstanbul arama motoru optimizasyonu ve İstanbul SEO konuları ile ilgilenen müşterilerimize yine bu konuda hizmetler verdik ve sitelerini üst sıralara taşıdık. İstanbul Web Tasarım ihtiyaçlarını ekibimiz Webde Yazılım, hakkı ile yerine getirmeye devam edecektir.

İstanbul Web Tasarım Hizmetleri

Sizler de internetin ve bilişim dünyasının nimetlerinden faydalanıp müşteri kitlenizi bu platformda da büyütmek, genişletmek isterseniz iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgileri alabilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki yanlış kişilere teslim ettiğiniz işin geri dönüşü malesef ki yoktur. İsminiz internet ortamında lekelensin istemezsiniz.

Bir daha arama motorları tarafından algılanmamak ve kötü bir imaj sergilemek işlerinizi olumsuz etkileyecektir. Lütfen biz yada bir başka uzman kadroya sahip firmalar ile çalışınız. Markanızı tehlikeye atmayın…

HER İLDEN MÜŞTERİ KİTLESİ !

Kahramanmaraş’ta ikamet ediyor olsakta her ilden kitlemiz olduğu aşikar. Yüzyüze görüşme ile ürün tanıtımı gibi fiziksel aktivitelere ihtiyaç duymayan bir sektörün önemli kuruluşlarındanız. Webde Yazılım olarak geliştirdiğimiz Kahramanmaraş’ın ilk ve tek bilişim bloğu sizlere bahsi geçen Web Grafik Programlama ve Bilişim danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. Kendi ihtiyaçlarımızın, insanların asıl ihtiyaçları ile aynı olduğunu fark ettiğimizden bu yana hizmet vermeye başladık.

WEB TASARIM

Web Tasarım, kelime olarakta kendini ifade ettiği üzere Web ortamında sergilenen Sitenin tasarım olayıdır. Web Programlama bunun algoritmalara dökülerek işlev kazandırılması  ve çalışır hale getirilmesi işlemidir. Ne yazık ki günümüzde bu işe birşeyler katma amacı güden bir firma göremiyoruz.

Kurduğumuz sistemlerde öncelik tasarımın firmanız ve işinize göre hazırlanmış olmasıdır. Sonuçta kartvizitinizdeki bilgilerden farklı olarakta sitenizde birkaç bilginin yer alması gerekmektedir. Öyle siteler var ki  tabelanız ve kartvizitinizdeki içeriklerden başka içerik yüklenmemiş. Bu size ne kazandırabilir ki ?

İstanbul Web Tasarım Hizmetleri

Yazılım - Programlama

Yazılım ve Programlama , bilgisayardan yardım alınarak sistemli bir şekilde işlere hız ve kalite kazandırılmasını sağlayan oluşumdur. İşlerinizi çok daha hızlı, kolay ve güvenli ortamlarda yürütmek için ihtiyacınız olan programları hazırlıyoruz. Stok programları, kayıt takip programları, güvenlik programları, ofis yazılımları ve isteğe özel yapılan programlar ile sizlere son derece geniş bir yelpaze sunuyoruz…

GRAFİK TASARIM

Grafik Tasarım , en kısa tabir ile ; Görselleştirilmesi istenen görüntünün yorumlanarak hazırlanmasıdır. Ürünlerinizin resimlerine yapılan işlemler, sıfırdan oluşturulmuş vektörel çizimler, var olan resimlerin üzerindeki düzenlemeler ve tasarımlar Grafik Tasarım unsudur. Kartvizit Logo Antet Kağıt Kurumsal Kimlik çalışmaları ve daha birçok ürünün Grafik tasarımını üstleniyoruz.

Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için vakit kaybetmeyin. Sürekli gelişen ve büyüyen internet ortamının bir parçası olarak kazançlarınızı arttırın. Artık iş seçmeksizin her işletmenin bilişim danışmanı yazılımcısı yada bu işleri yürütebilecek bir personeli olması gerekmektedir. Doğru kazanç doğru hamle gerektirir. Doğru hamleniz olmak dileğiyle bir sonraki yazıda görüşürüz…

En çok aranan ve Bu içeriğe benzer sorgular şu şekildedir :

İstanbul Web Tasarım ve Yazılım, İstanbul web tasarım,  İstanbul web site yaptır, İstanbul site, İstanbul web site, İstanbul yazılım firmaları, İstanbul web site tasarımı, Ataşehir web tasarım, İstanbul Hosting ve Domain, İstanbul web sitesi firmaları, İstanbul web tasarım firmaları, İstanbul web yazılım

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!