Başlangıç Lisans Kodları IObit Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu

IObit Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu

4

Smart Defrag, bilgisayarınıza bağlı olan sürücülerin (Disklerin) bakımını, optimizasyonunu ve temizliğini otomatik ve manual olarak yönetmenizi sağlayan bir disk birleştirme programıdır. Bu yazıda Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu paylaşılmaktadır.

smart defrag 6.2 lisans kodu

Bilgisayarımızda bulunan disklerin çalışma mantığı, verilerin belirli bir düzene göre hücrelere yerleştirilmesine dayanır. Disk üzerine yazılan her veri disk içerisindeki hücrelere dağıtılır ve ihtiyaç duyulduğunda bu hücrelerdeki verilere okuma-yazma işlemi yapılır.

Ancak zaman içerisinde diskin içerisindeki bu hücrelerin dolması sebebi ile verilere daha zor ulaşılabilmektedir. Daha önceden disk hücrelerine yazılmış bazı verilerin geride bıraktığı çöp veriler diskteki hücreleri meşgul edebildiği gibi buralarda bad sector adını verdiğimiz ölü hücreler oluşturabilirler.

Verilerimizin zaman içerisinde disk hücrelerine bu şekilde yüklenmesi diskimizin ömrünü ve performansını olumsuz etkilemektedir. Tam da burada devreye Smart Defrag programı girmektedir.

IObit Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu

Smart Defrag, diskinizdeki ölü noktaları azaltır. Hücrelerinizdeki verilerin temizlenmesini ve düzenlenmesini sağlar. Daha düzenli hücreler içeren diskler oluşturmanızı ve bu disklerinizi birleştirmenize yardım eder. Disklerinizi birleştirerek dağınık hücre yapısından kurtulmanızı sağlar. Tüm bu işlemler de ihtiyacınız olduğunda bir veriye daha hızlı erişmenizi sağlar. Bu, dolaylı yoldan bilgisayarınızın daha hızlı açılıp kapanmasına ve daha kararlı çalışmasına yardımcı olur.

Diğer Lisans Kodlarını İncelemek İçin Tıklayın!

Smart Defrag programının ücretsiz sürümleri mevcut olsa da lisanslı sürümleri sayesinde daha fazla ayrıcalığa sahip olabilirsiniz. Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu sayesinde Smart Defrag programınızı full yapabilir ve lisanslayabilirsiniz. Bu sayede programın size sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

IObit Smart Defrag 6.2 Lisans Kodu

Lisans kodunu girerken internet bağlantınızı kesmeniz gerekir.

8B91D-18E7C-3E2F4-6D4B6

F778D-BBB7A-3BE21-D3DB6

İnceleme
Smart Defrag Lisans Kodu
Önceki İçerikIObit Smart Defrag 6.1 Lisans Kodu
Sonraki İçerikHotspot Shield 7.15.1 Lisans Kodu
Bilgi paylaştıkça çoğalır. Bilgi, belirli bir ücret karşılığında herhangi bir mahzene tıkılmamalı. (World Wide Web) Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

4 Yorum

  1. İnterneti kesip kodu girdiğimizde sunuculara ulaşamdığı için kodu kabul etmiyor, güncellemenizi rica ediceğim.

    • Yakın zamanda Driver Booster programındaki yöntemi diğer iobit yazılımlarına da ekleyeceğim. Lütfen takipte kalın. Driver booster tüm sürümler için konular güncellenmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!