Başlangıç Mobil Cihazlar İnstagram’a canlı yayın güncellemesi geliyor ! 01 Aralık 2016

İnstagram’a canlı yayın güncellemesi geliyor ! 01 Aralık 2016

1

Aylık 300 milyon kullanıcıya sahip olan İnstagram, yeni bir güncelleme daha duyurdu. Önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak olan güncelleme ile artık canlı yayın yapılabilecek…

Fotoğraf ve Video paylaşma ağı olan İnstagram, en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında zirveyi zorluyor. Facebook şirketi tarafından hayata geçirilen bu dev proje günden günde daha çok kullanıcı için ve mevcut kullanıcılarına daha çok hizmet verebilmek için güncelleniyor. En son yapacağı güncelleme ile Periscope ve Snapchat özelliklerini kullanıma açacağını duyuran İnstagram, bu uygulamaları kullanıp daha çok  özellik isteyen kişilere hitap etmek için kolları sıvadı.

İnstagram Canlı Yayın özelliği hakkında biraz ön bilgi verelim…

İnstagram kullanıcıları artık Canlı yayın yapıp bu yayınları belirli bir süre profillerinde gösterebilecekler. Bu yayınlar Facebook üzerinden yapılan canlı yayınlardan farklı olarak süreli olarak kayıt edilebilecek. Sadece 24 saat gibi (Tahmini) bir süre profilinizde görüntülenebilecek olan bu kayıtların daha uzun süreli kalabileceği kesin olmasa da aksi de mümkün. IOS ve ANDROID kullanıcılarına önümüzdeki  haftalarda sunulacak olan bu güncelleme şimdiden büyük merak uyandırdı.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!