Başlangıç Mobil Cihazlar İnstagram video & resim indirme – kaydetme uygulaması

İnstagram video & resim indirme – kaydetme uygulaması

0

instagram fotoğraf indirme uygulaması android | İnstagram kullanıcılarının en çok istediği özelliklerden biri de instagram üzerindeki videoları ve resimleri kolayca telefonlarına indirebilmek. Bu özelliği instagram uygulaması üzerinden kullanmanıza olanak tanınmıyor. Bu özelliği çeşitli programlar ile yapmak zorundasınız. Birçok program bunu yapabiliyorken çok azı indirdiğiniz resim ve video üzerinde reklam bırakmıyor. İnstagram üzerinde linkini kopyaladığınız video ya da resim / fotoğraf direkt olarak cihazınıza indirilecektir. Uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan Google Play ile indirin butonuna tıklamanız yeterlidir.

İnstagramdan resim indirme

İnstagramda bulunan resimleri ekran resmi alarak kaydetmek yerine bu uygulamayı kullanarak kaydedebilirsiniz.

instagram fotoğraf indirme uygulaması android

Yukarıda da belirttiğim gibi instagram üzerinden medya indirmeleri yapan uygulamalar reklam yapmak için kendi logolarını inen medya üzerine yapıştırmaktadır. Buda paylaşmak istediğiniz medyanın üzerinde hoş olmayan bir görüntü oluşturmaktadır. Burada tanıttığım uygulama ile instagram üzerindeki resimleri üzerine reklam ve benzerleri içerik oluşturmadan galerinize kayıt edebilirsiniz. Daha sonra paylaşmak istediğiniz tüm ağlarda kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Resimlerin orijinal kalitede kaydedilmesi için bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Programı kayıt moduna aldıktan sonra instagramdan resmi kolaylık indirebilmeniz için uygulamanın Google Play üzerindeki kullanım videosunu izleyebilirsiniz.

İnstagramdan video indirme

instagram fotoğraf indirme uygulaması android

Son dönemlerde videoların ne kadar büyük kitlelere ulaşabildiğini ve insanların ne kadar beğendiğini göz önünde bulundurduğumuzda, instagram üzerinde videoları ne kadar kayıt edip başka sosyal medya ağlarında paylaşmak istediklerini kestirmek zor değil. Bu durum uygulamanın video indirme özelliğine sahip olmasını da sağlamıştır. Bu uygulama ile instagram üzerinden videoları da telefonunuza kayıt edebilecek ve yine resim kaydetme işleminde olduğu gibi birçok sosyal ağında ücretsiz ve kolay bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Kalite konusunda kayıp olmadan reklamsız olarak instagram üzerinden video indirebilmenize olanak sağlayan bu programın indirme linki aşağıda bulunmaktadır. Uygulamayı direk google play üzerinden güvenli olarak indirebilirsiniz. Piyasadaki root isteyen ve içinde payload içeren apk dosyalarını indirmenizi tavsiye etmiyorum.

Çeşiftli android ve ios uygulamalarını site üzerinden takip edebilirsiniz. İşinize yarayacağını düşündüğümüz uygulamaları sizlere tanıtıyor ve kullanmış olduğumuz güvenli uygulamalar hakkında bilgi veriyoruz. Mobil hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için buraya tıklayarak ilgili sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!