Başlangıç Haber FarmVille 3 Mobil Çıkış Tarihi Sızdırıldı

FarmVille 3 Mobil Çıkış Tarihi Sızdırıldı

0
farmville-3-cikis-tarihi-webdeyazilim-min

Zynga, 2010’lu yılların efsanevi Facebook oyunu FarmVille’i yeniden yapıyor. FarmVille 3 ismi ile gelecek oyun, mobil platformlara çıkış yapacak. FarmVille 3 çıkış tarihi de sızdırıldı. Detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında…

Zamanın en popüler oyunlarından birisi olan FarmVille, ilk defa 2009 yılında Facebook üzerinden oynanabilir olarak yayınlandı. Neredeyse tüm dünyada oynanan oyun, 5 yıl sonra FarmVille 2 ismi ile hayranları ile tekrar buluşmuştu ancak beklenen ilgiyi göremedi. Ayrıca FarmVille 2, Country Escape ve Tropic Escape isimli iki genişleme paketi de almıştı.

İlgili İçerik: WhatsApp Gruplar için Yeni Özellik Yayınlandı

7 yılın ardından Zynga, FarmVille 3 için çalışıyor. Şirket, bu sefer mobil oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Beklenen oyunun ilk resmi fragmanı bugün yayınlanırken, FarmVille 3 çıkış tarihi de sızdırıldı.

Bugün yayınlanan resmi fragmana baktığımızda, oyunun Facebook’ta yayınlanan efsaneleşmiş sürümüne benzerlik göstereceği görülüyor. Oyunun yenilikleri arasında at, domuz, kutup tilkisi gibi hayvanlar dahil 150’den fazla sevimli hayvana ev sahipliği yapılabilecek.

Zynga, her ne kadar FarmVille 3 çıkış tarihi konusunda resmi bir paylaşımda bulunmasa da, oyunun 24 Aralık tarihinde çıkacağı söyleniyor. Ancak bu bilgi, herhangi bir resmiyet taşımıyor. Üstelik son zamanlarda oyunların ertelenmesi de sıradan bir durum haline geldi diyebiliriz.

2009’da ilk çıkışından bu yana 700 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan FarmVille efsanesi, birçok sosyal özellik ile birlikte yeniden karşımıza çıkacak. Oyun, bu sefer Facebook’tan bağımsız bir şekilde oynanabilecek olsa da, Facebook bağlantısı ile ilerlememizi kaydedebilecek, arkadaşlarımıza hızlıca erişebileceğiz.

Ayrıca Zynga, her ne kadar FarmVille ismini yeniden hayata döndürmek istese de, video şimdilik beklenenin altında geri dönüş aldı diyebiliriz. Zira FarmVille, ilk çıktığı yıllarda neredeyse herkesin bahsettiği bir içerikti. Şimdi ise yeni oyunun ilk videosu, oldukça düşük bir izlenme ve geri dönüş oranına sahip.

Peki siz FarmVille mobil konusunda ne düşünüyorsunuz? Siz de görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak bizler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla oyun haberleri için sitemize abone olabilir, sosyal medya kanallarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

5 / 5 ( 14 votes )

İlk yorumu sen yap!

Ne düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen Adınızı Girin!

Exit mobile version