Ana sayfa HEPSİ Facebook Canlı yayın için SnapChat maskelerini hayata geçiriyor

Facebook Canlı yayın için SnapChat maskelerini hayata geçiriyor

0

Snapcat’ten tanıdığınız abidik gubidik efektleri artık facebook üzerinden canlı yayın yaparken de kullanabileceksiniz. Türkiye den kullanımına henüz izin verilmiyor olsa da önümüzdeki günlerde hayata geçeceğini söyleyebiliriz. Bu özelliği snapchat kullanan herkesin seveceğine eminim çünki o programı kullanmanızı sağlayacak başka bir özellik yok. İnstagram’dan sonra Facebook üzerinde de değişiklikler yapan firma, bu yenilik ile daha çok kullanıcı çekerken kendi kullanıcılarını da elinde tutmayı hedefliyor.

Bu özellik şimdilik Yeni zelanda, Amerika ve İngilterede test ediliyor. Önümüzdeki  aylarda daha çok ülkede kullanılabilmesi bekleniyor. Şimdiden büyük ilgi gösterilen bu uygulama ile Facebook, kitlesini günden güne büyütmeye devam ediyor.

facebook snapchat maskeleri

Bu özelliğin nasıl kullanılacağına gelince: Canlı yayın esnasında ekranın üst kısmında belirecek maske ikonuna tıklayarak yayındaki maskenizi aktif edebilir ve değiştirebilirsiniz. Canlı yayın kullanımını bi hayli arttıracak olduğunu düşündüğüm bu uygulama ile artık daha eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Umarım ülkemizde bir an önce kullanılmaya başlar. Sabırsızlıkla bekliyoruz…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!