Eset Nod32 Key 2023 ✔️ Güncel Key

Bilgisayarınızın virüslere ve çeşitli saldırılara karşı korunmasında için güvenlik duvarı ve antivirüs yazılımları önemli role sahip. Bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak saldırılara karşı koruyan bu güvenlik programlarından biri de Eset Nod32. Bu yazıda sizler için Eset Nod32 Key 2022 sürümüne ait güncel key listeliyor olacağız. Listemizdeki keyler sürekli güncelleniyor. Eğer geçersiz kod olursa yorum yaparak bize bildirmenizi rica ederiz.

Eset Nod32

Dünya genelinde en çok tercih edilen antivirüs programlarından biri olan Eset Nod32, Pek çok güvenlik katmanına sahip bir koruyucu. Aileniz için özel güvenlik paketleri de bulunan bu programın lisanslı hali ile tüm özelliklere erişebiliyorsunuz. Eset Nod32 Key 2022 sürümü ile full sürüm yaptığınız programı özellikleri ise şu şekilde:

Mobil Uygulama

Eset Nod32 mobil uygulama
Eset Nod32 mobil uygulama

Antivirüs yazılımızın önemli bildirimlerini kaçırmamak için Eset Nod32 mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede tehlikeler hakkında gerçek zamanlı bildirimler alabilirsiniz.

ESET HOME Özellikleri

ESET HOME Özellikleri
ESET HOME Özellikleri

Aile grubunda olup korunan tüm cihazların denetimlerini uzaktan yapabilmek adına ESET Home‘u kullanabilirsiniz. Aileye yeni katılan cihazları hemen bu pakete dahil edin ve güvenliğinizden ödün vermeyin.

Lisanslar

Eset Nod32 Lisans
Eset Nod32 Lisans

Eset Nod32 lisans yönetimi sayesinde hesaplarınıza lisans ekleyebilirsiniz. Birden fazla lisans ekleyebildiğiniz lisans siteminde bu lisansa dahil paketleri istediğiniz zaman yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz.

Parental Control

Eset Nod32 2022 Parental Control
Eset Nod32 2022 Parental Control

Ebeveyn denetimi çocuklarımızın güvenliği için olmazsa olmaz özelliklerden biri. Çocuklarınızın akıllı cihazlarda neler yaptığını takip etmek, online hareketlerini izlemek, internette ne kadar vakit harcadıklarını görmek, belirli siteler, oyunlar ve içerik türleri ile ilgili kurallar (filtreler) oluşturabildiğiniz bir özellik olan Parental Control, Eset Nod32 ile birlikte gelen diğer özellikler arasında.

Anti-Theft

Anti-Theft
Anti-Theft

Cihazınızın çalınmasına karşı geliştirilmiş bu özellik sayesinde cihazınız çalındığı anda cihazınızı çalındı olarak işaretliyorsunuz. Yazılım sayesinde bir takım koruma programı başlatılıyor. Cihaz konum bilgilerine erişilebiliyor iken ayrıca cihaz otomatik olarak ekran video kaydı ve fotoğraf kaydı yapıyor.

Password Manager

 Password Manager
Password Manager

Eset Nod32’nin bir diğer özelliği de yerleşik bir şifre yöneticisi ile birlikte gelmesidir. Parola depoları yardımı ile parolalarınızı güvenli şekilde depolayabildiğiniz bu özellik Eset Nod32 tarafından destekleniyor.

Eset Nod32 Key 2022 Sürüm Güncel Key

Hemen yukarıda sizler için Eset Nod32 Key hakkında özet bilgilere yer verdik. Programın genel işleyişini ve amacını öğrenmiş olmalısınız. Bu noktada ise Eset Nod32 Key için 2022 sürüm güncellemesini ve notları paylaşacağız.

NOD-ESET-MOBILE
NDAM-XBT9-G7UV-FMRM-J3TT
100 Anahtar

X4BC-XV78-FCKH-8N72-BAWJ

ERXC-XK96-MKVH-NPV4-W9XG(100 Kullanıcı için)

NOD-ESET-MOBILE: TWK3-X9VC-4XBW-WFHD-K8HC100keys

Photo of author

Bilir Kişi

"Takdir ediliyorsanız değil taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir." - Einstein Profesyonel işbirlikleriniz için bilirkisi[at]webdeyazilim[.]com adresime mail gönderebilirsiniz.

Yorum yapın