Ana sayfa Lisans Kodları Driver Booster 7.2 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

Driver Booster 7.2 Pro Lisans Kodu – License Key 2020

14

Otomatik driver kurulumu yapan Driver Booster 7.2 Pro lisans kodu aşağıdadır. Nasıl uygulamanız gerektiği hakkında video da yine yazı içerisinde bulunmaktadır.

YAZI GÜNCELLENDİ! EN SONDAKİ BÖLÜME GİDİN VE İŞLEMLERİ EKSİKSİZ YAPIN!

driver-booster-7-2-lisans-kodu

Ayarlar > Ağ > Özel Proxy Sunucuları Aktivasyon: Ayarlara gir > ağ – bağlantılar kısmına gir > Özel proxy sunucuları ayarına gir ve aşağıdaki bilgileri işle.

driver booster 7.1 pro lisans kodu
driver booster 7.1 pro lisans kodu

HOST: 0.0.0.0 DOOR: 8080

Not: Seriali kullanmak kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. Yazının tamamında bahsedildiği gibi lisanslama yöntemi içerir. Warez ve Crack içermediği için virüslü bir yöntem değildir.

Diğer Driver Booster Sürümleri ve lisansları;

Driver Booster 4.5 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.1 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.2 Pro Lisans Kodu Driver Booster 5.5 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.0 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.2 Pro Lisans Kodu Driver Booster 6.3 Pro Lisans Kodu

Driver Booster 7.2 Pro lisans kodu

12.01.2020 Serial Kodları:
2C280-9605C-CC26F-25D46
EB16D-7496D-14B9A-DCFB5
A1FD4-CF046-3CA17-C7146
F0C6B-E3CDD-1FF7B-70146
B8762-11185-02A55-8EBB6
(Yazdığımız patch dosyası için artık lisans gerekmeden aktivasyon sağlanmaktadır.) 12.01.2020

ÖNEMLİ GÜNCELLEME!!

Lisans anahtarlarının her biri test edilerek konuya dahil edilmişti. Fakat internet bağlantınızı kesin, hosts file düzenleyin gibi uyarılarımıza kulak asmayıp lisans anahtarlarının kıran arkadaşların inadına webdeyazilim.com ziyaretçilerine özel bir dosya yazdık. BU YÖNTEM KESİN SONUÇ ALMANIZI SAĞLAYACAK. TAMAMEN GÜVENLİ ve TAMAMEN TEMİZ. SİTEMİZİ YER İMLERİNİZE EKLEYİP DÜZENLİ OLARAK TAKİP EDİN.

Driver Booster 7.2 Activator İndir

 • Daha sonra dosyayı arşivden çıkarın.
 • Lisanslama Dosyaları Klasörü içerisinde bulunan DEL.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
 • Daha sonra Register.dll dosyasını Driver Booster Programının kurulu olduğu dizine kopya edin ve gereken izinleri verin.
 • Yukarıda verilen lisans anahtarlarından birini programın lisans bölümüne girin. Programı artık pro olarak kullanabilirsiniz.

DOSYALAR TARAFIMIZDAN YAZILMIŞTIR. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ!!!

Bu videoyu izleyin;

14 Yorum

 1. ispatlarım tabi senin yüzünden 2 kere format attım bilgisayara şerefsizliğin lüzumu yok. zaten cimere şikayet ettim siteyi yakın zamanda kapını çalarlar.

  • yok 20 kere attın. donanım kimliğin tarayıcı verilerine kadar aynı keyleri içeriyor? Formatı yorum yaptığın cihaza atmadın sanırım. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun başka yerde ekmeğini ara. İspat videonu bekliyorum tabii öyle bir şey varsa. 2 binden fazla insan kısa sürede bu uygulamayı kullandı ve sadece senin gibi kendini bilmez ekmek yediği kaba pisleyen andaval sorun yaşadı. bide 2 kere format atmış. ilkinde temizlenmedi mi? ikincide de temizlenmemiştir sen ömür boyu format at anca gider o. Yönetimden yorumlarını kaldırmasını talep edeceğim. Yorum yaptığın iki IP adresi eşleşiyor. Keşke biraz zeka kassaymışsın. Adını ve mail adresini sallamak ile olmuyor bu iş. Yüreksiz stalker.

  • Öncelikle Selamün Aleyküm. Ben genelde patch crack vs kullanmiyorum.sadece lisans kodu varmidir acaba ? Yada ne zaman yeni kod cikar

 2. Konuya bazıları “virüs var bir sürü reklam açılıyor” diye sabotaj yorumları yapıyor. Arkadaşlar patch dosyasını kendimiz yazıyoruz. Program bize ait. Bu iddiayı ortaya atan arkadaşın dosyayı live ortamda analiz etmesi ve bu iddiasını ispatlaması gerekir. Ben patch dosyasının güvenli olduğunu ispatlarım, ya sen güvenli olmadığını ispatlayabilir misin zeki?

  • Kardeşim konuyu okuman gerekiyor önce. Orada linsansların devre dışı bırakıldığı ve patch dosyası ile aktivasyon yapıldığı yazıyor lütfen bidahaki sürümlerde yazıları dikkate alarak ilerle.

 3. 5 serial no.internet off.kabul görmedi actıvatörü indirirken rusca anlıyamadım sonuç başarısız oldum sayın arkdsım

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen bir yorum yazın!
Lütfen Adınızı Girin!